19 Ekim 2018
Yorum Yap
#11048722

Toroslar Elektrik Dağıtım   Kesintiye Son Ver!

Türkiye'de sadece Mersin'de bakım çalışmaları bitmek bilmiyor o kadar şehirde yaşadım sadece 3 aydan aya 2 veya 3 saat kesilir ama Mersin'de her gün 2 veya 3 kere üst üste elektrik kesintisi haftanın 2 gününde ise sabah 9'dan akşam 5'e kadar ,Ankara ve Karabük'ten misafirlerimiz geldi ancak kesinti yüzünden geri döndüler anlamış değilim bu kesintileri.


Ayrıca 3 gün önceden elektrik kesintisini telefondan bildiriyorlardı onunda kestiler. Yani kafalarına göre kesinti yapıyorlar.

Emrullah Emrullah 594 Okunma

Cevaplar

  • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi20 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili 3 kez telefon ile aranmanıza rağmen tarafınıza ulaşılamamıştır. Başvurunuzun sonucunu telefonunuza gönderilen hizmet bileti numarasını belirterek Çağrı Merkezimizden öğrenebileceğinizi bilgilerinize sunarız. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler