Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
2

Toroslar Elektrik Dağıtım Erzin Yeşiltepe Elektrik Kesintisi

Ahmet
20 Ocak 18:11
91

Hatay Erzin Yeşiltepe Mahallesi'nde elektrik hattı Dörtyol'a bağlandığından beri sürekli elektrik kesintisi yaşıyoruz. Bu kesintiler hem sık hem de uzun süreli oluyor. Evdeki hassas cihazlarımızın arıza yapmasından endişe ediyoruz. Bu durumun çözüme kavuşturulmasını ve eski hatta bağlanmamızı talep ediyoruz.

20 Ocak 19:02 (Şikayetten 51 dakika sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi akşamlar dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Ahmet
23 Ocak 15:45

Her gün her gün elektrik kesintisi yaşıyoruz. Herhangi bir çalışma yapmıyorsunuz. 186 yı aradığımızda ekipleri yönlendirdik diyorsunuz ama ortada 1 tane bile çalışma yok yeter artık neyse sorununuz çözün

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 26.01.2024 tarihinde sms yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

3

Toroslar Edaş Sürekli Elektrik Kesintisi

Mehmet
02 Haziran 19:49
145

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Aboneliği İstiyoruz

Ahmet
15 Mart 01:25
359
Benzer Şikayet Yaz