Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Toroslar Elektrik Dağıtım Enerjisa 72 Saat Olmasına Rağmen Enerjimi Kapatamadı Dönüş Bile Yok

profile
Can
02 Ağustos 2023 14:15
465

Enerjisa abonelik fesih işlemimi 31.07.2023 tarihinde yapıtım buna rağmen elektriğim halen kapanmadı. Ben ve ev sahibim çok mağdur durumdayız. E devlette başvuru tamamlandı yazmasına rağmen enerjisa çağrı merkezinde işlemin tamamlandığını söylemesine rağmen Toroslar dağıtım birimi sisteminde görmediğini söylemektedir. Sadece kapanış faturası çıkarılması kaldı ama 24 saat süre bitti 72 saat oldu. Aciliyetimi belirtmeme rağmen geri dönüş bile yapılmadı. Sayacımın kapalı yerde olduğunu ve benim üniversitemden mezun olduğum için memleketime gideceğimi belirtmeme rağmen dönüş bile olmadı 1.08.2023 sabah 7 den beri bir Enerjisa göçmen ofisi bir akbelen Toroslar olmak üzere gittim geldim ayakkabımın Mersin'in sıcağından tabanı koptu ben soruyorum düzenli fatura ödeyen ve kaçak kullanım yapmadığım için mi cezalandırılıyorum mezuniyetimi kutlayamadım bile ev sahibim borcun mu varda kapatmıyorlar dedi. Enerjisa tarafından zan altında bırakıldım. Bu yaşadıklarımı hak edecek bu kadar mağdur edilecek ne yaptım şu an aile evime geldim İzmit'teyim gerekirse hukuki yollara başvurarak tazminat talep edeceğim ama bu yaşadıklarım hayatımda derin bir yara olacak mezun oluşumu kutlamam gerekirken ben bir oraya bir buraya gittim geldim sıcaktan yandım perişan oldum. Kurumsal kuruluş nasıl basit bir sorunu çözemez nasıl bu kadar başarısız olabilir. 72 saat oldu. Yasal süre 24 saat bu ne sorumsuzluk. En azından bir arayıp özür dilenebilir o bile yapılmadı. Bir sürü aciliyet bildirdim 750 dakika lik konuşma paketim 600 dakika sı Enerjisa ile görüşme yazıklar olsun bir üniversite talebesi bu kadar eziyet edilmez alt tarafı bir saat okunup kapatılacak başka bir şey yok sayaç endekslerini yolladım işim çözülsün diye bari oradan kapanış yapın dedim onla ilgili bile dönülmedi. Bu nasıl bir kurum sabancıya yakışmadı. Demek ki kurumsallık sıfır vatandaşa eziyet sadece. Kanuna uymak faturalı ödemek kaçak kullanım yapmamak demek ki kötü bir şeymiş bunu Enerjisa Toroslar bana öğretti bir an önce 72 saat süren elektrik kapama işlemimin bitmesi istiyorum. Yeter artık bu yaşadıklarım

Toroslar Elektrik Dağıtım Logo
02 Ağustos 2023 14:29 (Şikayetten 13 dakika sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Can
Can
02 Ağustos 2023 14:34

Bekliyorum

Toroslar Elektrik Dağıtım Logo
02 Ağustos 2023 15:24

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Toroslar Elektrik Dağıtım Logo
12 Ağustos 2023 00:24

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 11.08.2023 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Benzer Şikayetler

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Voltaj Sorunu: Cihazlarım Zarar Gördü!

profile
Gülhan
15 Aralık 2023 22:55
179
Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Voltaj Sorunu: Cihazlarım Zarar Gördü!

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Aboneliği Ve Enerji Açma İşlemleri

profile
Umit
16 Kasım 2023 22:55
68

İlgisiz Baştan Savan Toroslar Elektrik Dağıtım

profile
Mahmut
22 Ağustos 2023 01:49
67
İlgisiz Baştan Savan Toroslar Elektrik Dağıtım
İlgisiz Baştan Savan Toroslar Elektrik Dağıtım
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz