21 Ekim 2016 #6750115

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Hattı, Arsa Üzerinde Gayri Resmi Olarak İrtifak Tecavüzü Var

Konu bahsi gecen adreste inşaat çalışmasına başladık. Toroslar Dağıtım'a yapılacak binaya engel teşkil eden alçak gerilim hattının parselden kaydırılıp dışına çıkartılması için 3 kere dilekçe verdik. Dilekçelere geri dönüş olmadı. Sonra ilçedeki müdür beyle görüştük ve gayri lakayt bir cevapla 2017 Nisan'da o bölgenin ihalesinin yapılacağını bu zamanda yeni bir direk dikerek hattı sokağa çekebileceklerini söyledi ya da bütün masrafları bizim karşılamamız şartıyla yaklaşık 1000-1500 TL kendilerinin direği kaydırabileceklerini söylediler.


Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradım ve beni müşteri hizmetlerine dilekçe vermem yönünde bilgilendirdi. Yine başa döndük. Kısaca hat gayri resmi olarak son direk imar arsamı kesecek şekilde geçirilmiş ve inşaatım durmuş durumda. Hattı kolay bir şekilde yoldan geçmesi varken bana fatura edilmesi saçma geliyor.

Mehmet 455 Okunma

Cevaplar

  • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi16 Ocak 2017

    Sn. Mehmet Ali Y., Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.   İlgili Operasyon merkezimizce söz konusu adreste yapılan kontrol sonucu elektrik direklerinin değil, direklere bağlı iletkenin şahıs parseli üzerinden geçtiği görülmüştür. Yapım işleri Müdürlüğümüzce talebiniz 2017 yılının ilk küçük ek tesis projesi programında değerlendirilecektir. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yapılan bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

  • Mehmet24 Ekim 2016

    Merhaba, şikayetimle ilgili bir şeyi düzeltmek istiyorum. Ben müdür beyin masrafların karşılanması ile direği kaydırabileceğini yanlışlıkla söylemişim. Müdür bey değil orada çalışan teknik personel birimi bu konuyu masrafları karşılarsak kaydırabileceklerini söylemişlerdi. Müdür bey konu bizimle ilgili değil demişti. Yapabilecekleri bişe olmadığını kendileriyle alakalı birşey olmadığını belirtti.

  • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön