Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Arızasıyla İlgilenmeyen Enerji Şirketi

Reşit
06 Mayıs 09:22
18

Mersin Enerjisa şirketine, pazar günü akşam saatlerinde sokakta elektrik gidip gelmesi nedeniyle evimde elektriğin kesildiğini ve bu durumun sadece benim evimde yaşandığını bildirerek arıza kaydı oluşturdum. Kaydın açık olduğunu ve ilgileneceklerini söylediler. Gönderdikleri link üzerinden yapılan işlemleri takip ettiğimde, hiçbir ekip gelmeden, sanki gelinmiş, kontrol edilmiş ve sorun çözülmüş gibi adımları tek tek onaylayıp, yapmadıkları işi yapmış gibi göstererek geçiştirdiler. Sonrasında tekrar aradım, yine aynı şekilde link üzerinden takibimde işlemler yapmış gibi göstererek sorunumu çözülmüş olarak kapattılar. Bu ve bunun gibi şirketler, herhangi bir yaptırım görmedikleri için, istedikleri gibi işlemler yaparak herkesi mağdur ediyor. Size ve sizin gibi olan tüm birimlere ödenen her kuruşun boşa gittiğini düşünüyorum.

06 Mayıs 10:38 (Şikayetten 1 saat sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 06.05.2024 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Reşit
06 Mayıs 11:33

Sorun olduğunda başvurduğumuzda değil de sesimizi duyurmak için şikayet ederek zorla hizmet almayı seçmemize vesile oldukları için teşekkür ediyorum belki firma yöneticileri bilmiyor bile böyle durumlar olduğunu saha ekiplerini daha kontrollü yönetmeleri gerektiğinin farkına varırlar umarım. Parantez içinde ayrıca belirtmem gereken bir diğer konu da (arızayı çözmeye gelen ekipten birisi sanki saha elemanı değilse Toroslar Enerjisa firmasının sahibi gibi gözde burunun üstüne düşmüş güneş gözlüğü yeleğin önü açık eller cepte) Belli ki yönetim sıkıntısı işleri bu hale getiriyor

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Toroslar Elektrik Dağıtım Aş. Mersin Arıza Ekibi

Hayrullah
06 Haziran 19:09
121

Toroslar Elektrik Dağıtım Mersin Arıza Yapılmaması

Ömer
19 Kasım 2023 23:12
113
Toroslar Elektrik Dağıtım Mersin Arıza Yapılmaması

Toroslar Elektrik Dağıtım Enerjisa'nın Bıktıran Kesintileri

Ersin
05 Kasım 2023 11:28
1.032
Benzer Şikayet Yaz