Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Aboneliği İstiyoruz

Ahmet
15 Mart 01:25
359

Toroslar Elektrik Dağıtım a. Ş.

10.06.2023 tarihinden itibaren evli olarak şu an ki adresimde ikamet etmekteyim. Kaldığımız binanın şantiye durumu yaklaşık bir sene önce bitti. İskan, DASK ve diğer gerekli evraklarımız olmasına rağmen elektrik aboneliği alamıyoruz. Birkaç kez Dörtyol/Hatay TEDAŞ ve Enerjisa'ya sözel olarak sorduğumuzda altyapı yetersizliğinden dolayı abonelik verilemediği ve bu sürecin uzun olduğu söylendi. Zorlu deprem sürecinden bu yana mecburen şantiye elektriği kullanıyoruz faturalarımız yüksek geliyor, Bina sakinleri olarak hepimiz mağduruz. Bu sürecin bir an önce hızlandırılmasını ve yakın sürede elektrik aboneliğinin verilmesini talep ederim.

Ahmet T*** Adres: Altınçağ Mahallesi, Atatürk 1 Bulvarı, no:20, Daire:10, Dörtyol/Hatay

15 Mart 08:00 (Şikayetten 6 saat sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 03.04.2024 tarihinde sms yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

3

Toroslar Edaş Sürekli Elektrik Kesintisi

Mehmet
02 Haziran 19:49
148
Benzer Şikayet Yaz