Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Toroslar Elektrik Dağıtım Defne İlçesinde Bitmek Tükenmek Bilmeyen Kesinti Sorunu Tam 7 Yıldır

Zeynel
03 Mayıs 23:29
81

Hatay'ın Defne ilçesinde, Balıklıdere Mahallesi'nde yaşıyorum. Yaklaşık 7 yıl önce buraya taşındık ve 7 yıldır süregelen bir elektrik kesintisi sorunu yaşıyoruz. Özellikle bugün, 3 Mayıs 2024 tarihinde neredeyse 10 defa elektrik kesintisi yaşadık ve bu durumdan oldukça rahatsızız. 

Artık neden buradaki sorun çözülmüyor? Defne ilçesine karşı bir ön yargınız mı var, yoksa bizden alacaklarınızı tahsil edemiyor musunuz? Sizin yüzünüzden mağdur olmak zorunda kalmamız adil değil. 

Ne yeterli saha çalışanınız var ne de iyi bir hizmet anlayışınız. Aldığınız ücretin karşılığını vermiyorsunuz. Yaşanan bu mağduriyet nedeniyle hakkımı helal etmiyorum.

Gelişme
Gelişme

16 Mayıs 00:24

Ya arkadaş bıktım sizin bu elektrik kesintiniz den yeter da her gün her gün her gün elektrik mi kesilir ya gerçekten bu işin bkunu çıkardınız 7 yıldır Hatay defne ilçesinde yaşıyorum 7 yıldır neredeyse her gün elektrik kesiliyor yakmadığınız elektronik alet kalmadı evde en son çamaşır makinesi kalmıştı o da sizin sayenizde bozuldu bugün yıl olmuş 2024 hala buraya bir çare bulamadınız gece gündüz kaçak elektrik kullanılan yerlerde bile bu kadar çok elektrik kesintisi olmuyor yemin ederim patlama dercesine geldim bıktırdınız beni aldığınız paranın karşılığını vermiyorsunuz hakkım sonuna kadar haram olsun size haram

03 Mayıs 23:38 (Şikayetten 8 dakika sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 09.05.2024 tarihinde sms yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Toroslar Elektrik Dağıtım Kesinti Nedeniyle Perişanlık

Osman
14 Haziran 02:44
-

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Her Gün Kesinti, Düşük Voltaj

Talat
06 Haziran 22:09
139
3

Toroslar Edaş Sürekli Elektrik Kesintisi

Mehmet
02 Haziran 19:49
145
1

Toroslar Edaş Hatay Sorunumuzu Çözmüyor

Ece
15 Mayıs 15:19
62

Toroslar Elektrik Dağıtım Her Gün Elektrik Kesintisi!

Kardelen
04 Mayıs 13:22
67
Benzer Şikayet Yaz