Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Toroslar Elektrik Dağıtım Çözülemeyen Elektrik Sorunu

profile
Seren
26 Mart 2023 03:12
115

Artık çıldırmak üzereyiz. Bizim mahallenin elektrik sorunu Türkiye meselesi haline gelecek diye korku içindeyim. Elektrik gitmelerine alışkındık artık bağışıklık kazanmıştık fakat bu sefer çok oldu bu olanlar. Yaklaşık 3 gün bitti sanırım belki de 4 gün oldu. Elektrik gitti saatlerce gelmedi daha sonra geldi fakat herkesin evinin bir kısmında elektrik yok!

Ertesi gün oldu saatlerce elektrik yok üstüne su da yok neden? Su borusunu patlatmışlar üstüne üstlük bir de kum çamur kaçırmışlar tıkanmış açamadılar! 2 gün Susuz kaldık ve sonuç ne mi oldu bir şey yapamadılar yeni hat döşenecekmiş falan filan. Bizim yönetici yeni hat yaptırdı özel şirkete 2 gün perişan oldu ramazan ayında bir de! Şimdi gecenin saat 2 buçuğu hala uğraşıyorlar bir de ses konuşmalar bitmiyor çocuk uyuyor sese uyanıyor tamir sesi mi dersiniz yoksa ekiplerin konuşma bağırışma sesleri mi?

Çıldırmaya az kaldı? Mühendisiniz de mi yok? Kimya mühendisi olarak hiç mi hiç alanım değil fakat en sonunda bir bende bakayım diyorum neymiş bu büyük çözülemeyen sorun? Yeter artık kimi gönderiyorsanız gönderin bitsin artık bu çile. Evdeki elektronik eşyalar ayaklanacak isyana geçecekler veya bozulup orada kalacaklar sizden maddi manevi tazminat alacağız!

Toroslar Elektrik Dağıtım Logo
27 Mart 2023 00:36 (Şikayetten 21 saat sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili 3 kez telefon ile aranmanıza rağmen tarafınıza ulaşılamamıştır. Başvurunuzun sonucunu telefonunuza gönderilen hizmet bileti numarasını belirterek Çağrı Merkezimizden öğrenebileceğinizi bilgilerinize sunarız. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Benzer Şikayetler

Toroslar Elektrik Dağıtım Gaziantep'te Elektrik Kesintileri Hayatı Felç Ediyor

profile
Mehmet
12 Nisan 01:02
82

Toroslar Elektrik Dağıtım Gaziantep'te Elektrik Kesintisi Çilesi

profile
Atilla
11 Nisan 13:09
88
1

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Şirketi Olup Bir Çözüme Ulaşamadılar

profile
Anılcan
11 Nisan 11:24
88
1

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Sıkıntısının Giderilmesi Lazım

profile
Orhan
10 Nisan 19:48
60

Toroslar Elektrik Dağıtım 16 Saatlik Kesinti Ve Çözümsüzlük

profile
Ceza
10 Nisan 09:37
24
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz