Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Toroslar Elektrik Dağıtım Bu Kadar Mağdur Ettiniz Neden

Halil
08 Mayıs 04:23
149
Halil'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

Hatay Yayladağı Şenköy Mahallesi Atatürk Caddesi No: 27 adresinde ikamet etmekteyim. 2023 yılının 7. ayından itibaren her gün bakım ve onarım nedeniyle elektriksiz kaldık. Elektrik verildiği günlerde defalarca kesinti yaşandı. Sekiz aydan fazla süren çalışmalar sonucunda her gün aynı trafoda arıza meydana geldi. Lütfen bu durumu her gün kontrol edebilir misiniz? Neden bu kadar mağdur edildiğimizi ve sorumluların bu konudaki tutumunu merak ediyorum.

Gelişme
Gelişme

12 Mayıs 13:00

Bizi mağdur edenler inşallah en çok sevdikleri ile sınansın yazık Birtan 9ay bakım onarım iyileştirme adına bir gün var bir gün yok elektrik vermediniz 9da kestiniz hiçbir zaman dediğiniz saatte elektrik vermediniz çoğu gün 18saati geçti siz bu yaptığınızı başka bir ülkede yapamasınız 4saat kesinti olduğu için belediye başkanını görevden alındı bizde 18ondokuzu çok defa geçti bizimle dalga geçince hoşunuza mı gidiyor yazıklar olsun pazar günü 11den beri elektrik yok saat 4te gelecekmiş yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun bize bu hali yaşatanlara yazıklar olsun 2024teyiz teknik arıza diyor sunuz ya

12 Mayıs 12:48

Hatay Yayladağı şen köyünden Halil İbrahim Döş. Yazıklar olsun size bizimle dalga geçiyorsunuz yazıklar olsun aldığınız maaş bile haram çünkü siz görev denetleme yok gerçekten bir yıldır kaç tane dosya oluşturuldu beni aradınız düzelecek dediniz yalandan başka bir şey yok haftada bir gün var bir gün yok bakım onarım iyileştirme adına elektriği kestiniz sonuç 8saat elektrik yok denetim olsa bölge müdürlüğünden saha amirini görevden alırlardı yala yalan yalan her gün sizden dinledik sadece bir size ne yaptık sadece deprem vurmuş binlerce acı varken sizde bize acıyı yaşattınız ama ama ben Allah'ın adaletine inanıyorum... Sizde çözüm falan yok. Günlerce elektrik yok teknik arıza tespit edemedik hat arızası rahmetli Sabancı ben profesyonel insanlar la çalışırım derdi sizin gibi lisede 3aylık bir staj ile işten anlamayan insanlarla nereye kadar... 2024anştayın icadını 8saat veremiyor ve teknik arıza diyor sunuz işte Türk'ün gücü

08 Mayıs 07:59 (Şikayetten 3 saat sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 22.05.2024 tarihinde sms yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Halil
13 Haziran 01:28

Teşekkürler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Toroslar Elektrik Dağıtım İşlevsiz Bir Kurum

Turan
07 Haziran 16:17
91

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Amperleri Düşük Seviyede Makinelerimiz Yandı

Sinan
07 Haziran 15:50
96

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Her Gün Kesinti, Düşük Voltaj

Talat
06 Haziran 22:09
139

Toroslar Elektrik Dağıtım Her Hafta Aynı Saatte Elektrik Kesintisi: Sabrımız Tükeniyor!

Kadir
05 Haziran 11:53
98
toroslar-elektrik-dagitim-her-hafta-ayni-saatte-elektrik-kesintisi-sabrimiz-tukeniyor-1.docx
3

Toroslar Edaş Sürekli Elektrik Kesintisi

Mehmet
02 Haziran 19:49
57
Benzer Şikayet Yaz