Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Toroslar Elektrik Dağıtım Bitmeyen Elektrik Kesintileri

Gül
06 Mayıs 00:50
39

Hatay Samandağ bölgesinde sürekli olarak bir neden yokken yıllar süren arıza kaynaklı diye bahane uydurdukları elektrik kesintilerinden halk olarak biz bıktık artık. Bunun bir şekilde çözüme kavuşması gerekiyor yıl olmuş 2024 hala elektrik problemi yaşayan bir şehir var. Bununla ilgili hiçbir iyileştirme yapılmamakla birlikte daha da kötüye giden bir elektrik kesintileri mevcut. 1 saat içinde 4 kere gidip gelen elektrik sayesinde bütün elektronik eşyalarımız bozulacak. Bu elektrik kesintilerini ilgili birimler bir an önce çözüme kavuşturmalı. Gerekeni artık yapın!

Toroslar Elektrik Dağıtım Bitmeyen Elektrik Kesintileri

Gelişme
Gelişme

06 Mayıs 00:39

Hatay Samandağ bölgesinde bitmek bilmeyen elektrik kesintilerinden bizler halk olarak bıktık. Hat arızası diye belirttikleri ancak sürekli olarak aynı arıza üzerinden bahane uydurularak halkı mağdur etmeye devam ediyorlar. Yıl olmuş 2024 hala elektrik kesintileriyle sorun yaşayan bir şehir var. Bölge de elektrik kesintilerinin sürekli halde olmasından ötürü elektronik eşyalarda yanma durumu söz konusu olabilir. Hiçbir haber verilmeden elektrik kesintilerinden çokta şikayetçiyiz. 1 saat içerinde gidip gelen elektrik bizleri mağdur ediyor. Bu sorunu ilgili birimler kökten çözmeli! Bu soruna bir el atın

06 Mayıs 08:01 (Şikayetten 7 saat sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 09.05.2024 tarihinde sms yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Dörtyol Toroslar Edaş Hiç Memnun Değiliz

Ayşe
18 Haziran 10:18
53
3

Toroslar Edaş Sürekli Elektrik Kesintisi

Mehmet
02 Haziran 19:49
148
Benzer Şikayet Yaz