15 Eylül 2015

Toroslar Elektrik Dağıtım Bir Aydır Devamlı Arıza Kaydı Bırakıyorum Adana Gibi Büyük Şehirde İlgilen

Eğer bakarlarsa Toroslar Elektrik Dağıtım İlgileri 186 no.lu hattaki arıza taleplerimi görecekler görüşmeler hizmet kalitesi amacı ile kayıt altına alınıyor denilmiyordur, boş yere şikayetim şu 1,5 aydır bulunduğum bölgede sürekli voltaj düşüklüğü oluyor ,özellikle akşamları devamlı düşüp bir anda elektrik düzelmesinde bilgisayarımın ana kartı ani elektrik arızasından dolayı yandı.

Aradım uğraştırıyorlardı, kendim aldım yeni ana kartı bir anakart ne kadar biliyorsunuzdur. Neyse konu şu devamlı voltaj düşüyor burada ,gelin bakın diyorum tamam diyorlar telefonu alıp gelecekler diyorlar. 1 aydır gelen giden yok devamlı arıyorum aynı terane ben parasını ödüyorsam hizmeti vereceksin! !

Aziz 356 Okunma

Cevaplar

  • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi11 Kasım 2015

    Sn. Aziz SAĞMAN, Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.   Açık adresinizi (il-ilçe-mahalle-sokak olarak) ve müşteri/tesisat/sözleşme numaranızı bildirmeniz halinde gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön