Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Toroslar Elektrik Dağıtım Aş. Mersin Arıza Ekibi

Hayrullah
06 Haziran 19:09
225

Mersin TEDAŞ Enerjisa'nın Mezitli 75. Yıl Mahallesi'ndeki yeni köşk kurulumu için yapılan kazı çalışmasında taşeron firma tarafından yer altı kablomuz kopartıldı. 30 saattir elektriğimiz yok. 186'yı arayıp arıza ihbarı bırakmamızı istediler. İhbarı bıraktık, dün akşam saatlerinde gelen arıza ekibi kablo tamiratını kendimizin yapmasını istediler ve yapmadan gittiler. Ben dışarıdan bir elektrik ustası bulup tamir ettirdim. Ertesi gün (bugün saat 18.00 civarında) yeni ekip geldi. Sanırım başka bir yeri daha hasar vermişler, enerji gelmiyor ve elektriği veremeyiz dediler. Eğer ücretini ödersem saati 2200 TL olan arıza tespit cihazını getirip tespit yapacaklarını söylüyorlar. Taşeron firmaya herhangi bir yaptırımları yok. Enerji verme ve sorun çözme girişimleri yok. Kurum ve işletme olarak Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.'den memnun değiliz.

06 Haziran 19:13 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Hayrullah
06 Haziran 20:01

Sadece otomatik cevap verebiliyorsunuz sahaya gelen ekiplerin takibini yapan yok gelen ekip bu bağlantı şeklini kabul etmem diyerek enerjiyi vermem deyip çekip gidiyor. Yapınca yeni kayıt oluşturursunuz diyor. Kim bilir bir daha ne zaman gelecek. Bu tamir ücretlerini alınan malzemeleri kim karşılayacak Enerjisa tarafından herhangi bir muhatap yok. Cidden mide bulantısı bir saha ekibi var

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 06.06.2024 tarihinde sms yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Hayrullah
07 Haziran 10:30

Konu ile ilgili cevabınız kendi başınızın çaresine bakın olmuştur!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Toroslar Elektrik Dağıtım Mersin Elektrik Kesintisi

Samed
26 Kasım 2023 20:16
208

Toroslar Elektrik Dağıtım Ve Harika Hizmetleri!

Ebru
04 Ağustos 2023 15:02
942

Toroslar Elektrik Dağıtım Uzun Süre Elektrik Kesintisi

Mehmet
25 Temmuz 2023 20:20
244
Benzer Şikayet Yaz