25 Ocak 2018
Yorum Yap
#10061487

Toroslar Elektrik Dağıtım 15 Gün Elektrik Yok!

Adana Seyhan Gülbahçesi mahallesinde 15 gündür aralıksız olarak her gün akşam saatinde elektrikler gidiyor sabaha karşı geliyor, aradığımızda da resmen dalga geçiyorlar. Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz da bu problem çözülmüyor.

Abdullah Abdullah 553 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah29 Ocak 2018

  Telefon ile yaptığınız bildirim sorunumuza çözüm getirmedi aksine dahada beter etti ben mahalleliden imza topluyorum enerji bakanligina yollayacağım benim gücüm yetmiyor belki size ama yetecek olan var elbet iki gündür elektrik yok be hey vicdansizlar.

 • Abdullah28 Ocak 2018

  Sorunumuzun çözülmesi bir yana daha beter oldu bu ilgi ve alakanız bugün pazar evdeyim ama yine elektrikler yok

 • Abdullah28 Ocak 2018

  Adana Seyhan gulbahcesi mahallesinde oturuyorum yaklaşık 16 gündür akşam saat 5 gibi elektriklerimiz gidiyor sabah 4 e karşı geliyor ve bugün sabah 9 da gitti hala gelmedi. Ben inşaat işi yapıyorum aksam geldiğimde ne duş alabiliyorum ne de rahat bir şekilde oturabiliyorum ve bugün gün içinde elektrik olur diyordumki şu saat hala elektrikler yok 16 gündür cozulemeyen hat arızası neyin nesidir artık enerji Bakanlığına şikayet dilekçesi yollayacağım.

 • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi26 Ocak 2018

  Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 26.01.2018 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler