28 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10831676

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Elektriksel Dalgalanmalardan Doğan Zarar!

Enerjisa Toros'ların 1012181193 sözleşme numaralı abonesiyim. Limonlu Mahallesi Milliegemenlik Caddesi Doğa Sitesi no... *** d/1 numaralı dairemde 24 Ağustos Cuma günü, dairemde bulunan Vestel SEG marka LCD televizyonumun ve 3 adet Vestel klimamın üçününde çalışmadığını görünce Vestel Erdemli servisine müracaat ettim. Sorunun elektriksel dalgalanmadan (Düşük * Yüksek Voltaj) kaynaklandığı televizyon garanti kapsamında olduğundan her ne kadar gerilimdeki dalgalanmadan da olsa (ki bu tarz dalgalanmalar garanti dışı) bir şekilde halledeceklerini fakat klimaların ana kart ve display kartlarının yanmış olduğunu ve değiştirmek gerektiğini söylediler ve her bir klimanın bu değişim için 300 TL masrafı olduğunu beyan ettiler. 4077 s. k. m. 2, 3, 23, 6098 s. k. m. 49, 50, 51, 52, 6100 s. k. m. 2, 6, 16, elektrik Tarifeleri Yönetmeliği m. 21 istinaden hukuki nedenlerle uğramış olduğum bu zararların kurumunuzca giderilmesini talep etmekteyim. Zararımın acilen telafi edilmemesi halinde (havalar sıcak ve rahatsızlıktan dolayı kısa sürede çözümünü talep etmekteyim) konuyu sosyal medyaya taşıyacağımı bildiririm.

Şükrüye Şükrüye 699 Okunma

Cevaplar

 • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi08 Eylül 2018

  Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 01.09.2018 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

 • Şükrüye01 Eylül 2018

  01.09.2018 tarihinde Enerjisa Toroslar Elektrik a. Ş 186 dan beni aradılar ve cevaplarının olumsuz olduğunu söylediler. Bu şikayetimi okuyan herkese soruyorum. Aynı gün içinde aynı dairedeki üç tane kilimanın ana ve display kartları yanacak ve bunun sorumluluğunu enerji dağıtım şirketi üstlenmeyecek. Böyle bir şey olabilir mi? Hakkımızı Enerjisa Toroslar Dağıtım Şirketi'ne helal etmiyoruz. Ve bu kararı alan yetkililere. Yuh olsun. Hakkımızı hukuk nezdinde EPDK ve diğer kanallardan aramaya devam edeceğiz.

 • Şükrüye31 Ağustos 2018

  Aşağıdaki şikayet konuma ait şirketinizden 4 gündür olumlu / olumsuz cevap alamamaktayım. Bunu Enerjisa'ya yakıştıramamaktayım. Şirketinizden gelen cevaplar hep otomatiğe bağlanmış sanal sistem cevap merkezinizden gelmektedir. " Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ya da ; " Değerli müşterimiz, Başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede incelenecek ve size başvuru numaranızı da içeren bir bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Bize geri bildirim vererek hizmet kalitemizi iyileştirmemize sağladığınız katkı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Toroslar Elektrik Dağıtım a. Ş." Şeklinde "basma kalıp" cevaplar. Biraz ayıp olmuyor mu? Aşırı sıcak ve nemden dolayı yaklaşık bir haftadır evimizi terk etmiş bulunmaktayız. Anlayış lütfen. Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Elektriksel Dalgalanmalardan Doğan Zarar! Enerjisa Toros'ların 1012181193 sözleşme numaralı abonesiyim. Limonlu Mahallesi Milliegemenlik Caddesi Doğa Sitesi no... *** d/1 numaralı dairemde 24 Ağustos Cuma günü, dairemde bulunan Vestel SEG marka lcd televizyonumun ve 3 adet Vestel klimamın üçününde çalışmadığını görünce Vestel Erdemli servisine müracaat ettim. Sorunun elektriksel dalgalanmadan (Düşük * Yüksek Voltaj) kaynaklandığı televizyon garanti kapsamında olduğundan her ne kadar gerilimdeki dalgalanmadan da olsa (ki bu tarz dalgalanmalar garanti dışı) bir şekilde halledeceklerini fakat klimaların ana kart ve display kartlarının yanmış olduğunu ve değiştirmek gerektiğini söylediler ve her bir klimanın bu değişim için 300 TL masrafı olduğunu beyan ettiler. 4077 S. K. M. 2, 3, 23, 6098 S. K. M. 49, 50, 51, 52, 6100 S. K. M. 2, 6, 16, elektrik Tarifeleri Yönetmeliği M. 21 istinaden hukuki nedenlerle uğramış olduğum bu zararların kurumunuzca giderilmesini talep etmekteyim. Zararımın acilen telafi edilmemesi halinde (havalar sıcak ve rahatsızlıktan dolayı kısa sürede çözümünü talep etmekteyim) konuyu sosyal medyaya taşıyacağımı bildiririm.

 • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi29 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler