03 Aralık 2015

Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Sorunu Çözülmüyor!

Ben Adana Çukurova 100.Yıl Mahallesi'nde oturuyorum sürekli elektrik kesintisi yaşıyoruz. Gece gündüz fark etmiyor. Ve bu sorunlar bitmek bilmiyor hatta çözülemiyor bugün sabah 10.00'da giden ve 11.30'da verilmesi gereken elektriğimiz hala yok 5 saattir sorun çözülmedi sanıp 186 Toroslar Elektrik Dağıtım'ı arıyorum ve bana elektriğin verildiğini söyleniyor.

Elektrik olmadığını bildirmem üzerine arıza kaydı alacak bayan fakat bana sisteme giremiyorum şu an 15 dk sonra arayın diyip kapatıyor. Ben hayatımda böyle bir firma görmedim şu soğukta sorunumuzun çözülmediği gibi sisteme arıza kaydı alamadığı için biz mağdur oluyoruz. Benim 1 yaşında bir oğlum var evde bereyle eldivenle dolaşıyor şu an.

Seda 262 Okunma

Cevaplar

  • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi24 Aralık 2015

    Sn. Seda TAŞÇI, Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.   Söz konusu bölgede TR-844 içerisinde daha önce patlayan hücrenin değişimi için çalışan firma 08:00-12:00 saatleri arasında planlanan çalışmayı yetiştirememiş olup, 15:10’da bitirerek 3 saat 10 dakika gecikme ile enerji arzı sağlanmıştır. İlgili Müteahhit firmaya gerekli cezai yaptırım uygulanacaktır. Ayrıca, belirtilen günde sistemde oluşan arıza nedeni ile belirttiğiniz tür cevaplar verildiği tespit edilmiş olup hali hazırda Çağrı merkezi konu hakkında uyarılmıştır. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,  TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön