Toroslar Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintileri Bıktırdı!

Mehmet İsmet E. |

Senelerdir bir değişim yok 2 sene önce yine yazdım cevap dahi vermediler. Hatay-Antakya Kuruyer Mahallesi hemen hemen her gün kesinti var ve 6-7 saat sürüyor. Bu zamanda merkeze 10 km uzaklıkta ayıp bunu kim çözecek Enerji Bakanlığı nerede?

Etiketler :

Elektrik Kesintisi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet İsmet E.
  12 Ağustos
  11:38

  Planlı kesintilerin haricinde kesintiler ve saatlerce gelmeyen elektrik sıkıntı burada

 • 12 Ağustos
  11:15

  Sn. Mehmet İsmet ERGİN,

  Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.

  Söz konusu bölgede arıza onarım bakım ekiplerimiz tarafınca alt yapı yatırım çalışmalarından ve mevcut şebekenin bakım onarım çalışmalarından kaynaklı planlı kesintiler yapılmaktadır.

  Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yapılan bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı üzgün olduğumuzu bildirir, SCADA sisteminin Şirketimiz görev bölgesinin tümünde hizmete alınmasıyla arızalara müdahale süresinin kısalacağını ve daha kaliteli elektrik dağıtımı yapabileceğimizi bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  Talep, öneri ve sorularınız için; musteriiliskileri@toroslaredas.com adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

  ÇAĞRI MERKEZİ

  ALO 186

  www.toroslaredas.com.tr