21 Mayıs 2015 #3249456

Toromanya.com On Günde Gelmeyen Sipariş, Açılmayan Telefonlar!

Toromanya.com sitesinden 10 gün önce Diaper Caddy adıyla satılan bebek bezi düzenleyicisi sipariş ettim. 1 hafta geçip diğer firmalardan verdiğim bütün siparişler gelip, bu siteden gelmeyince mail attım. Geri dönüş olmadı. Sitedeki telefon numarasından aradım açan olmadı.


10 gün geçti yine mail attım, Instagram sayfasından ulaşmaya çalıştım ama maalesef ulaşamadım. Ürün stokta yoksa niye satarlar? Diyelim bir sorun çıktı, insan yerine koyup da bir muhatap olan çıkmaz mı? Bir daha alışveriş mi? Asla!

Burcin 1.514 Okunma

Cevaplar

  • Burcin29 Haziran 2015

    Hiç bir şekilde açılmayan telefonlarım sebebiyle, başka bir numaradan aradım, hanımefendi beni hemen tanıdı ve paranızı kartınıza yatırdık dedi, oysaki kart numaramı göremediklerini ve iade için iban numaramı yollamamı istemişlerdi. o kadar aramama rağmen niçin açmadıklarını sorduğumda; kurumsal firmalara her aradığınızda ulaşamazsınız dediler. Paramın hesabıma yatmadığını söylediğimde hanımefendi, yüzüme kapattı telefonu. 140 lira için bu kadar yalan dolan değiyor diye düşünmeleri mi? Hiçbir rahatsızlık duymadan yüzüme kapamaları mı? Daha utanç verici bilemedim.

  • Burcin08 Haziran 2015

    Yetkili olduğunu düşündüğüm birisiyle konuştum. Urunun stoklarında uzun zamandır olmadığı ınternet sitesinde bır güncelleme hatası olduğu söylendi. Hemen IBAN numaramı yollamamı ve bana ücreti geri ödeyeceklerini söylediler. Mesaj olarak atıp bır kaç gün daha bekledim. Hesabımı kontrol ettim fakat bugün 8Haziran hala gelen giden yok. Ben aramaya utanıyorum. Ama onlar itibar konusunda son derece rahatlar. www.toromanya.com uzak durun derim.

  • Burcin23 Mayıs 2015

    8 Mayis'ta ödeme yapmış olup hala bir yetkiliden mail ya da telefon almış değilim. Siz siz olun internetten alışveriş yaptığınız siteye dikkat edin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön