Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsa sonuçtan çok memnun

Torku Turtacık Yanık Yağ Kokusu

45
İsa
İsa 24 Kasım 2022 08:29
Çözüldü
İsa'nın Teşekkür Mesajı
“Marka hızlı bir şekilde yanıt verdi ilgilendi değişim talep etti çözüme yönelik yaklaştı, müşteri memnuniyeti açısından da farkını gösteriyor. Torku çalışanlarına teşekkür ediyorum.”
Torku Turtacık Yanık Yağ Kokusu

Torku Turtacık mini Portakal jöleli bisküvi 3'lü paketten denemek için aldım bu son alışım. Hepsinde kötü bir yanık kokusu ve tadı var. Kavrulurken yanmış Tereyağı+un tarzı bir tat. Şekeri bile bastırıyor o tarz kuvvetli. Mide bulantısı yaptı. Bu ürünün itibarı bitecek. Ayrıca şekeri çok fazla. 34gr/100gr.

Torku Logo
Torku24 Kasım 2022 09:08
İsa
İsa25 Kasım 2022 04:48

Marka hızlı bir şekilde yanıt verdi ilgilendi değişim talep etti çözüme yönelik yaklaştı, müşteri memnuniyeti açısından da farkını gösteriyor. Torku çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
2
1 gün önce
profile
Okjhjbb'nin Teşekkür Mesajı
  • 17 saat önce

“Dönüş yaptıkları için teşekkür ederim”

Torku Beyaz Peynirden Saç Çıkması

Marketten aldığımız Torku marka beyaz peynirin içinden kocaman saç çıktı bunun normal şartlarda olmaması lazım temiz güzel bir marka diye tercih ediyo...

profile
410
1 gün önce

Torku Sucuk İçinden Çıkan Plastik

Torku sucuk içinden plastik çıktı. Torku'nun insan sağlığına gram değer vermeyen bir firma olduğunu bilmiyordum. İnsan sağlığını tehdit eden üretim aşamalarında gerekli hassasiyete uymayan Torku firmasını buradan insanlara duyurarak gerekli düzenlemelerin yapılmasına katkıda bulunacağım.

Torku Sucuk İçinden Çıkan Plastik
Torku Sucuk İçinden Çıkan Plastik
profile
41
1 gün önce

Torku Banada Pütürcüklü Çikolata

Şile A101'den dün 900 gr olarak aldığım Torku Banada'yı olağan dışı pütürcüklü kabarcıklı yüzeyi sebebiyle çöpe attım. Çok kötü bir görüntüsü mevcuttu. Ürün son kullanma tarihi 12. Ay olan bu üründe bu bozulma hiç mi bir kontrolden geçmiyor. Ürünümün değiştirilmesini istiyorum.

Torku Banada Pütürcüklü Çikolata
Torku Banada Pütürcüklü Çikolata
Torku Banada Pütürcüklü Çikolata
profile
101
2 gün önce

Torku Gazlı İçeceğe Ulaşamıyoruz

Torku no on'u Ankara'da hiçbir yerde bulamıyorum. Onlarca gross market var ama hiç birinde yok. Torku doğrudan satış mağazasında sordum orada da yok. En azından şu yapılabilir Torku kendi İnternet sitesinde nerelerde hangi marketlerde olduğu yazabilir. Ya da Torku İnternet üzerinden bütün ürünlerin...

profile
37
2 gün önce

Torku Bisküvi Aldım Yarım Çıktı!

Torku bisküvi A101' den aldığım hiç beğenmedim. Paketin hepsi yarım bu konuda bir daha düzenli çalışılır aldığım sucuk ve sosis de aynı. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .