Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehtap sonuçtan hiç memnun değil

Torku Tereyağında Margarin Kokusu

64
Mehtap
Mehtap 19 Mart 23:02

Ankara Ankagross ® marketten 179 TL'ye 1kg Torku tereyağı aldım. Fakat paketi açtığımda tam bir hayal kırıklığı tereyağı değil maalesef margarin yapmışlar. Bu nedir yahu Torku markasına güvenip alıyoruz. Paketi açtığımda buram buram margarin kokusu. Tabii ki sadece kokusu değil tadı da margarin tadı. Parayı kolay kazanmıyoruz mağduriyetimin telafi edilmesini istiyorum.

Torku Logo
Torku20 Mart 09:06
Torku Logo
Torku20 Mart 10:47
Mehtap
Mehtap20 Mart 10:58

Torku'dan arayıp efendim kesinlikle ürünümüz margarin değil krema oranı yüksek deyip kendinizi haklı mı çikarcaginizi sanıyorsunuz. Her markada krema oranı yüksek fakat böyle bir margarin tadı ve kokusu yok, benim için Torku markası tamamen bitmiştir artık hiçbir ürününü almayacağım ve çevremdeki kimseye aldırmayı düşünmüyorum. Bu durum burda kalmaz kimseyi saf yerine koyamazsınız. Durumu Tüketici Mahkemesi'ne taşıyıp hakkımı sonuna kadar arayacağım!

Benzer Şikayetler

profile
423
13 Ekim 2022

Torku Bordo Şalgam Suyu Tat Koku

videoplayer-icon

Marketten aldığım ve son tüketim tarihi henüz geçmemiş olan Torku bordo şalgam suyu hiçbir markada veya doğal şalgam suyunda olmayan bir tat ve kokuya sahip. Sanki asitlenmiş gibi bir tat ve hali var. Neden böyle anlamadım soğusun düzelir deyip dolaba attım. Ancak iyileşme olmadığı gibi aksine daha ...

profile
129
25 Eylül 2022

Torku Koku Çatalhöyük Bulgurdan Gelen Koku!

Marketten aldığımız üretim tarihi 28 02 2022 son kullanma tarihi 182 2024 olan Torku Çatalhöyük pilavlık bulgurdan aşırı üzeri koku geliyor yıkama yapıldı. 2-3 defa yapıldığı halde yine de koku geliyor yerken ağzı çok acayip bir koku tadı geliyor. Bu neden kaynaklanıyor yaptığınız halde gene kokuyor...

Torku Koku Çatalhöyük Bulgurdan Gelen Koku!
Torku Koku Çatalhöyük Bulgurdan Gelen Koku!
profile
12
2 gün önce

Torku Peynir Bozuk Geri Veremedim

Çelik kayalardan aldığım Torku marka süzme peynir kapağını yeni açtığım halde bozuk çıktı. İki tane almıştım, birinde sıkıntı yoktu. Hiç aklıma gelmedi bozuk çıkacağı, son tüketim tarihine bakmamıştım. Baktım daha var, bitmemiş anlamadım. Götürsem alır mı market tereddütte kaldım.

profile
111
3 hafta önce

Torku Bisküvide Kıl Çıkması

İyi günler, sokaktaki marketten Torku marka tam çikolatalı bisküvi aldım. Paketi açtığımda içlerinden birinde kıl olduğunu fark ettim. Bu durum beni oldukça rahatsız etti. Torku ürünlerini severek tüketiyoruz, bu nedenle şikayetimin dikkate alınmasını rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .