Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yunus sonuçtan çok memnun

Torku Tereyağı Resmen Margarin!

554
Yunus
Yunus 16 Kasım 2022 21:14
Çözüldü
Yunus'un Teşekkür Mesajı
“Kurumsal olarak reaksiyon gösterip sorunumla ilgilendiler. Ayrıca gösterdikleri ilgi için teşekkürler. Milli markamız olan Torku daha iyisini yapabilir. Ürünleriyle insanları yabancı markalara umarım sevk etmezler”

Ben tarım kredi kooperatifleri marketinden Torku marka tereyağı aldım. Tarihi geçmemesine rağmen ürün resmen margarin yağı gibiydi. Ne bir tereyağı kokusu ne de bir köpürme vardı. Her zaman çok güvendiğim markanın tereyağı çok kötüydü. İlgililerden daha kaliteli üretilmesini şiddetle bekliyorum. Bu arada geri dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen kimse beni aramadı.

Torku Logo
Torku17 Kasım 2022 08:59
Yunus
Yunus26 Kasım 2022 17:14

Kurumsal olarak reaksiyon gösterip sorunumla ilgilendiler. Ayrıca gösterdikleri ilgi için teşekkürler. Milli markamız olan Torku daha iyisini yapabilir. Ürünleriyle insanları yabancı markalara umarım sevk etmezler

Benzer Şikayetler

profile
41
2 hafta önce

Torku Ürün Bilgisi Ve Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi Yazmaması

Bim'den Torku Miniki nuga mini aldım paket halinde paketin üzerinde tarihleri mevcut ama içindeki küçük Miniki nuga'da yazmıyor kusura bakmasınlar ama aklıma direk son kullanma tarihi geçmiş ürünleri yeni paket halinde sunmaları geliyor. İçindeki ürünlere tarih yazmaları çok mu zor.

Torku Ürün Bilgisi Ve Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi Yazmaması
Torku Ürün Bilgisi Ve Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi Yazmaması
profile
81
2 hafta önce

Torku Tarihi Geçmiş Mahsul

Torku kısırlık bulgur 2 buçuk kiloluk 2020 mahsulü farkına varmadan almışız tarihi geçmiş tel aradım oradan bir işlem yapmadılar yetkili bir tel vermeyip, mail verdiler oradan da bir işlem yapılmıyor maalesef tüketici olarak bizimle ilgilenmediler, üzücü.

Torku Tarihi Geçmiş Mahsul
profile
132
31 Ocak

Torku Son Kullanma Tarihi Geçmiş Kek

Dün eşim söz marketten Favorimo kek almış kakaolu son kullanma tarihi geçmiş tarihi geçmiş keklerin dağılmaması gerekmiyor mu çocuklarımız var bizim. Torku'nun bu konuyla ilgili acilen dönüş yapmasını rica ediyorum. Keki ben fark etmeden kızım veya oğlum yiyebilirdi.

profile
45
28 Ocak

Torku Bayat Çubuk Kraker

Torku çubuk krakerin tarihi geçmiş olmasına rağmen Markette satılıyor. Çubuk kraker Bayat ve kokuyor. Torku markanın böyle olması çok üzücü gerçekten. Bu ihmalkârlık neden? Torku markasının ürünlerinin çabucak bozulması da enteresan. Bence daha çok dikkat edilmesi gerekiyor.

Torku Bayat Çubuk Kraker
profile
147
26 Ocak

Torku Labne Peynir Bozuk

videoplayer-icon

Tarım kredi kooperatifleri'nden almış olduğumuz Torku labne peynir tarihi geçmemiş olmasına rağmen pütürlü ve bozuk çıktı. Özellikle tarihi geçmiş mi geçmemiş diye kontrol ederek almıştık. Torku'nun ürünlerini kullanıyoruz ancak böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum... Yardımcı olur musunuz?

Torku Labne Peynir Bozuk
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .