Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hayriye sonuçtan çok memnun

Torku Süzme Peynir Pembeleşmiş

554
Hayriye
Hayriye 30 Kasım 2022 09:44
Çözüldü
Hayriye'nin Teşekkür Mesajı
“Altında kutuda kırık varmış sonradan fark edip söylememize hatanın markette veya alırken bizde de olabileceğini söylememize rağmen ürün göndermişler teşekkürler Torku ❤️”
Torku Süzme Peynir Pembeleşmiş
Torku Süzme Peynir Pembeleşmiş
Torku Süzme Peynir Pembeleşmiş

Torku süzme peynir aldık 4 kutu 500'gramlık son kullanma tarihi 17.12.2022 daha 17 gün var. Son paketi bugün açtım içinde suyu yok ve dökülmemiş açık patlak ya da peynir suyu akınca beyaz iz olur oda yok hiç konulmamış gibi ve pembeleşmiş! Daha önce de süt yoğurtlaşmış bozulmuş şekilde çıkmıştı!

Torku Logo
Torku30 Kasım 2022 09:46
Hayriye
Hayriye16 Aralık 2022 16:32

Altında kutuda kırık varmış sonradan fark edip söylememize hatanın markette veya alırken bizde de olabileceğini söylememize rağmen ürün göndermişler teşekkürler Torku ❤️

Benzer Şikayetler

profile
763
20 Ağustos 2022

Torku Yoğurt Yoğurda Benzemiyor

Torku yoğurt tadı bozuk, yoğurt tadı yok, son kullanma tarihi üstündeki çiçek ambleminin üzerine yazılmış ve silik bir şekilde büyüteçle dahi okunmuyor, neden görünen beyaz yerine daha köyü ve belirgin bir şekilde yazılmıyor bilerek bozuk yoğurt mu yediriyorlar bize, asla yoğurda benzemiyor tadı, ge...

profile
194
1 hafta önce

Torku Süt Bozulmuş Kesik Peynir Gibi

videoplayer-icon

Ürünü Migros'tan dörtlü aldım bir alana bir bedava kampanyası vardı açtım ve kesik yoğurt olmuş son kullanma tarihine iki ay var daha çok şaşırdım hem Migros'a hem Torku'ya hiç yakışmadı ucuz da değil artık sütler yazık günah paramıza çöpe attık bakalım kaç tanesi bozuk çıkacak?

profile
111
2 hafta önce

Torku Süt Bozuk Sanırım!

videoplayer-icon

Süt bozuk sanki daha tarihinin geçmesine 3 ay var ama tortu şeklinde geliyor 8 tane aldım ilk paket iyiydi 2. Paketin dibi tortulaşmıştı 3. Paket en üst kısmından itibaren yoğurt gibi akıyor sanki süt paketine yoğurt koymuşum gibi garip bir kokusu da yok halbuki!

profile
103
4 hafta önce

Bozuk Torku Süt

Migros marketten aldığım Torku marka yarım yağlı süt kapağı i açtığım zaman bozulmuş yoğurt gibi bir kıvama gelmişti sütün son kullanma tarihi geçmemesine rağmen bu şekilde bozulmuş olmasına şaşırdım. Torku ürünlerini çok sık kullanmaktayım bu durum soğuttu beni.

Bozuk Torku Süt
Bozuk Torku Süt
Bozuk Torku Süt
+4
profile
208
27 Aralık 2022
profile
Tayibe sonuçtan çok memnun

A101 Torku Pastörize Süt Yoğurt Kıvamında

videoplayer-icon

A101 Torku 1 litre pastörize süt bozuk çıktı. Yoğurt kıvamında son kullanma tarihine 1 hafta kalmış ürün bu halde satışa sunulmuş. Bir sürü şikayet va...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .