Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Muharremm sonuçtan çok memnun

Torku Sağlık Her Zaman Önemli

22
Muharremm
Muharremm 23 Kasım 2022 15:31
Çözüldü

Paketi ilk açtığımda Torku kahvaltılık krem peynirin içinden kıl çıktı. İyi ki bana denk geldi fark ettim kızımda okuluna götürüyor fark edemeyebilirdi.! Böyle marka firmanın insan sağlığına özen göstermemesi çok üzücü resmen peynirden tiksindim.

Torku Logo
Torku23 Kasım 2022 15:32
Muharremm
Muharremm23 Kasım 2022 15:38

Şikayet yayınlandıktan hemen sonra görüşme sağlandı.

Benzer Şikayetler

profile
119
16 Eylül 2022

Torku Peynir Küflü Çıktı

A101 firmasından 14 Eylül 2022 tarihinde almış olduğum Torku krem peynir son tüketim tarihi 5/10/2022 olmasına rağmen küflü çıktı. Firmaya götürüp iadesini yaptım fakat son kullanım tarihlerinde oynama yapıldığını düşünüyorum. Torku'yu güzel bir marka olarak bilirdim ama şimdi aklımda tereddüt olaca...

Torku Peynir Küflü Çıktı
profile
368
24 Mart 2022

Torku Krem Peynir İçi Boş

Krem peynir aldım içi boş çıktı millet 1 ay maaş ile öbür ayı getiremiyor yazıktır günahtır, ürünün arkasında durun biraz lütfen böyle iş olmaz ya yazıktır.

Torku Krem Peynir İçi Boş
Torku Krem Peynir İçi Boş
profile
153
2 hafta önce

Torku Krem Peynir İçi Hava Kabarcığı Var Ve Neredeyse 4/1 Boş

350gr ürünün içi neredeyse boş yarısı hava dolu. Krem peynir içi alt kısımda doğru boştu, eğer isterseniz ürün resmini atarım. Lütfen ürünleri dikkatli kontrol edin. Ne zaman isterseniz ürünün resmini atayım verdiğimiz paranın karşılığını hava olarak mı alıyoruz bu mu yani?

profile
99
1 ay önce

Torku Krem Peynir Kutusunun Yarısının Boş Çıkması

Torku krem peynir kutusunun yarısı boş çıktı. Daha önce de aldıklarımızda çıktı ama olabilir dedik, bu seferki çok abartılı bir şekilde boş çıktı. Boş kutuya verecek paramız yok yazık hiç yakıştıramadım Torku'ya gördüğüm yorumlara bakınca bir ben değilmişim midem bulandı kıl çıkması nedir bir daha a...

profile
80
07 Aralık 2022

Torku Krem Peynir Aşırı Tuzlu

Torku krem peynir 400g olan krem peynir aşırı tuzlu yenilmiyor resmen. Neden böyle? Boşu boşuna para veriyoruz resmen. Sanki tuz yiyorum, bir tek peynir tadını alamıyorum. Resmen sadece tuz tadi. Tarihi geçmemiş halde tuzlu resmen. Böyle olması ne kadar saçma.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .