Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Torku Marka Çikolatanın Bozuk Çıkması

33
Sefahat
Sefahat 30 Ocak 15:03
Torku Marka Çikolatanın Bozuk Çıkması
Torku Marka Çikolatanın Bozuk Çıkması
Torku Marka Çikolatanın Bozuk Çıkması
+2

Bugün yaşadığım bir sıkıntıdan ötürü size yazmak istedim normalde atıştırmak ürün olarak da çikolata olarak da Torku kullanıyorum ama marketten almış olduğum Torku çikolatanın son kullanma tarihi ağustos 2023 tarihini gösterirken çikolata açtığım gibi bozulmuş çıktı. Gerçekten çok üzgünüm böyle bir şeyi sizin gibi markadan yaşamak istemezdim. Bunun için sizden bir çözüm bekliyorum sizin gibi kaliteli bir markadan beklemezdim.

Torku Logo
Torku30 Ocak 15:11
Torku Logo
Torku30 Ocak 17:31

Benzer Şikayetler

profile
42
05 Mart

Torku Tortulu Kahvaltılık Çikolata

Torku kahvaltılık çikolatada başta soğuktan olduğunu düşündüğüm ancak sonrasında da asla kıvam almayan tortularıyla şaşırttı. Bozulmuş olduğunu düşünüyorum markete anlatamadım durumu haklı olarak tarihi geçmemiş deyip sıyrıldılar ama umuyorum ki Torku'nun bir açıklaması vardır.

Torku Tortulu Kahvaltılık Çikolata
profile
160
21 Ocak

Torku Kurtlu Bozuk Çikolata

21.01.2023'de altın marketten aldığım Torku bütün Antep fıstıklı çikolatanın tarihi geçmiş ve içinde örümcek ağı bulunuyor. Fotoğraflarda mevcut güvenerek aldığımız markalardan böyle şeylerin çıkması markaya karşı ön yargı oluşturuyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Torku Kurtlu Bozuk Çikolata
profile
5
21 Aralık 2022

Torku Alınan Ürünün Bozuk Çıkması

12 Aralık Pazartesi günü Burdur emniyet müdürlüğü karşısında ki Şok Marketten Torku tam 3'lü paket olandan aldım çikolatanın üstünde beyaz bir şeyler var kokusu değişik son kullanım tarihi geçmiş değil Torku'nun Instagram sitesinden yazdım daha bana bir dönüş olmadı.

profile
315
29 Eylül 2022

Torku Bozuk Frema Çikolata!

Tadı ve kıvamı bozuk Torku Frema çikolata Yaklaşık 2 ay öncesinde Mardin Artuklu İlçesinde bulunan bir Şok marketten Torku Frema 1000 gr'lik kakaolu fındık kreması (çikolata) aldım. Mutfakta oda sıcaklığında olmasına rağmen kutuyu açtık çikolatanın kıvamı çok sertti ve tadı acımsı. Fişini attığım iç...

profile
215
29 Ağustos 2022
profile
Beyza sonuçtan çok memnun

Torku Kavanoz Çikolatanın Üstünün Çürümesi

videoplayer-icon

Torku markasının çikolatasının 26.08.2022 tarihinde marketten aldık bugün açtım jelatini ve üst kısmının sap sarı su olduğunu gördüm çürümüş sanırım n...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .