Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve sonuçtan hiç memnun değil

Torku Marka Bozuk Çikolata Şikayeti

374
Merve
Merve 28 Kasım 2022 12:16

Dün Ankara City Gross ® marketten iki paket Torku marka fındıklı çikolata aldık son kullanma tarihine daha 5 ay olmasına rağmen iki paket çikolatada bozuk çıktı verdiğimiz paraya yazık. O kadar kötü tadı var ki yiyemedik çöpe attık. Ayrıca kötü kokuyordu ve çok sertti bir daha bu markadan asla ürün almam.

Torku Logo
Torku28 Kasım 2022 12:23
Merve
Merve28 Kasım 2022 12:33

Asla çözüm odaklı bir firma değilsiniz ürününüz bozuk diyorum markete suçu atıyorsunuz üretimden kaynaklı değil diyorsunuz bu bir süt ürünü değil hemen bozulsun üstelik son kullanma tarihi geçmemiş bir ürünü market nasıl bozmuş olabilir hatanızı telafi etmek yerine bir de üste çıkıyorsunuz ürünlerinizin satışı düşer bu şekilde müşteri memnuniyeti olmaz isterseniz ürün yollayalım demek yerine bunu zaten yapmanız telafi etmeniz lazım çoğu ürününüzde problem var bir şikayet geliyorsa bunu dikkate almanız lazım

Benzer Şikayetler

profile
58
1 hafta önce

Torku Bozulmuş Süt Ürünü

Tarım kredi marketinden aldığım Torku marka kakaolu süt bozuk çıktı ve son kullanma tarihi için süre vardı. Küçük bebeğime son kullanma tarihi olduğu için içirdim daha sonra tadına baktım, ekşiydi ve bozulduğunu gördüm. Paketi döktüğümde içinde topaklanmalar olduğunu fark ettim.

profile
79
1 hafta önce

Torku Pekmez Çok Ekşi!

Torku pekmezi A101 mağazasından aldım ama pekmez çok ekşi ve garip bir tadı var son tüketim tarihi 2024 gösteriyor ama Torku'dan böyle bir pekmez beklemezdim. Günü geçtiği için iade olmadı 2 tane almıştım Torku'dan böyle pekmez beklemezdim içilmeyecek ekşilikte.

Torku Pekmez Çok Ekşi!
profile
116
2 hafta önce

Torku Çatalhöyük Bulgur Kapalı Paket İçi Kurtlu

videoplayer-icon

Torku Çatalhöyük pilavlık bulgur aldık. Bulgurun son kullanım tarihi 02.03.2024 paketi açmadan gözüme ilişti. Bulgurların arasında kurtlar geziniyor. Kontrol etmesek yemiştik. Firmadan konuyla alakalı cevap bekliyoruz. Yıllardır kullandığım marka açıkçası çok şaşırdık. Resmini atabilirim bulguru atm...

profile
41
2 hafta önce

Torku Süzme Peynir Yenilemeyecek Bir Tat Ve Koku Var...

Torku 450 Gr taze süzme tam yağlı peynir aldım. Son kullanma tarihi 02-02-2023. Açtık ve yenilenecek bir tat ve koku var. Bu bu şekilde Torku'dan aldığımız bir peynir ilk defa çok kötü çıktı. İçinde ne kullanıldı nasıl böyle bir üretim kalite kontrol geçti.

profile
21
3 hafta önce
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Torku'ya ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim yardımcı olundu lakin benim isteğim yerine aynı peyniri almakdı lakin raflardan kaldırılmış ürünler yeni üründe 10 TL fark ile satılıyor hayliyle firma ürünü rafa çıkarmıyor son kullanma tarihi yaklaşan bir ürünü 10 TL ucuza satarak kar edebiliyor demek ki firma ve satıcı buna tüm içtenliğimle üzüldüm”

Torku Ambalaj İçinde Bozuk Ürün

08.01.2023'de marketten almış olduğum peynir ürününün Son kullanma tarihinin bitimine 3 gün kaldığını fark ettim ve paketi açtığımda peynir ürününün a...

Torku Ambalaj İçinde Bozuk Ürün
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .