Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Torku Krem Peynirin Kötülüğü Markanın Arkasına Sığınılmış Resmen

145
Canfezam
Canfezam 24 Kasım 2022 10:20

Torku krem peyniri markasına güvenip aldım lakin çok pişman oldum. Bu kadar kötü bir peynir olamaz. Hiç mi damak tadınız yok? Kim hazırlıyor bu peyniri. Not ettin bir daha bu peynirin yanından bile geçmem. Şunu anladım demek ki marka yalanmış.

Torku Logo
Torku24 Kasım 2022 10:27

Benzer Şikayetler

profile
153
5 gün önce

Torku Krem Peynir İçi Hava Kabarcığı Var Ve Neredeyse 4/1 Boş

350gr ürünün içi neredeyse boş yarısı hava dolu. Krem peynir içi alt kısımda doğru boştu, eğer isterseniz ürün resmini atarım. Lütfen ürünleri dikkatli kontrol edin. Ne zaman isterseniz ürünün resmini atayım verdiğimiz paranın karşılığını hava olarak mı alıyoruz bu mu yani?

profile
99
2 hafta önce

Torku Krem Peynir Kutusunun Yarısının Boş Çıkması

Torku krem peynir kutusunun yarısı boş çıktı. Daha önce de aldıklarımızda çıktı ama olabilir dedik, bu seferki çok abartılı bir şekilde boş çıktı. Boş kutuya verecek paramız yok yazık hiç yakıştıramadım Torku'ya gördüğüm yorumlara bakınca bir ben değilmişim midem bulandı kıl çıkması nedir bir daha a...

profile
80
07 Aralık 2022

Torku Krem Peynir Aşırı Tuzlu

Torku krem peynir 400g olan krem peynir aşırı tuzlu yenilmiyor resmen. Neden böyle? Boşu boşuna para veriyoruz resmen. Sanki tuz yiyorum, bir tek peynir tadını alamıyorum. Resmen sadece tuz tadi. Tarihi geçmemiş halde tuzlu resmen. Böyle olması ne kadar saçma.

profile
103
27 Kasım 2022

Torku Krem Peynirin İçinden Kıl Çıktı

Torku krem peynir aldım içinden iki tane kıl çıktı lütfen daha dikkatli olun biz tek helal sertifikalı diye güvenip sizin markanızı kullanıyorum Torku ilk çıktığından beri Torku markasını kullanıyordum bundan sonra alır mıyım bilmiyorum daha olacak.

profile
22
23 Kasım 2022
profile
Muharremm sonuçtan çok memnun

Torku Sağlık Her Zaman Önemli

Paketi ilk açtığımda Torku kahvaltılık krem peynirin içinden kıl çıktı. İyi ki bana denk geldi fark ettim kızımda okuluna götürüyor fark edemeyebilird...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .