Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Torku Krem Peynir Fiyat Arttı Gramaj Azaldı! Kutunun Yarısı Yok!

107
Hilal
Hilal 14 Ekim 2022 11:47
Torku Krem Peynir Fiyat Arttı Gramaj Azaldı! Kutunun Yarısı Yok!
Torku Krem Peynir Fiyat Arttı Gramaj Azaldı! Kutunun Yarısı Yok!

Daha dün aldığım Torku krem peynirin içine bakar mısınız ya! Para ödüyoruz ürünün kutusunun yarısı boş, böyle bir şey olabilir mi? Türk markası diye güvenerek severek aldığımız Torku'nun bu yaptığını hiç doğru bulmuyorum! Ne demek ürün kutusunun yarısının boş olması! Fiyat arttı gramaj azaldı oh ne güzel ya!

Torku Logo
Torku14 Ekim 2022 11:51
Hilal
Hilal14 Ekim 2022 11:54

Tekrar arar mısınız?

Torku Logo
Torku14 Ekim 2022 11:55
Hilal
Hilal14 Ekim 2022 12:18

Evet sağlandı ancak tatmin edici bir görüşme olmadı. Neymiş gramaj aynıymış paketlenirken öyle olmuş!

Benzer Şikayetler

profile
153
2 hafta önce

Torku Krem Peynir İçi Hava Kabarcığı Var Ve Neredeyse 4/1 Boş

350gr ürünün içi neredeyse boş yarısı hava dolu. Krem peynir içi alt kısımda doğru boştu, eğer isterseniz ürün resmini atarım. Lütfen ürünleri dikkatli kontrol edin. Ne zaman isterseniz ürünün resmini atayım verdiğimiz paranın karşılığını hava olarak mı alıyoruz bu mu yani?

profile
99
4 hafta önce

Torku Krem Peynir Kutusunun Yarısının Boş Çıkması

Torku krem peynir kutusunun yarısı boş çıktı. Daha önce de aldıklarımızda çıktı ama olabilir dedik, bu seferki çok abartılı bir şekilde boş çıktı. Boş kutuya verecek paramız yok yazık hiç yakıştıramadım Torku'ya gördüğüm yorumlara bakınca bir ben değilmişim midem bulandı kıl çıkması nedir bir daha a...

profile
80
07 Aralık 2022

Torku Krem Peynir Aşırı Tuzlu

Torku krem peynir 400g olan krem peynir aşırı tuzlu yenilmiyor resmen. Neden böyle? Boşu boşuna para veriyoruz resmen. Sanki tuz yiyorum, bir tek peynir tadını alamıyorum. Resmen sadece tuz tadi. Tarihi geçmemiş halde tuzlu resmen. Böyle olması ne kadar saçma.

profile
103
27 Kasım 2022

Torku Krem Peynirin İçinden Kıl Çıktı

Torku krem peynir aldım içinden iki tane kıl çıktı lütfen daha dikkatli olun biz tek helal sertifikalı diye güvenip sizin markanızı kullanıyorum Torku ilk çıktığından beri Torku markasını kullanıyordum bundan sonra alır mıyım bilmiyorum daha olacak.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .