Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kadriye sonuçtan çok memnun

Torku Bisküviden Saç Çıktı

20
Kadriye
Kadriye 14 Mart 17:31
Çözüldü
Torku Bisküviden Saç Çıktı
Torku Bisküviden Saç Çıktı

Torku karamelce bisküvinin içinden saç çıktı böyle bir şey daha önce hiç görmedim kremada bildiğiniz saç var Torku gibi bir markaya yakışmayan şeyler bunlar severek yediğim bir bisküviydi artık alacağımı sanmıyorum daha özenli olunmasını rica ediyorum.

Torku Logo
Torku14 Mart 17:33

Benzer Şikayetler

profile
50
6 gün önce

Torku Premio Bisküvi Çok Kötü

Ürün kötü. Asla Torku'ya yakıştıramadım. Taş gibi ve tatsız. Bisküvisi ayrı kötü kreması ayrı kötü. Ben bu kadar sert, ısırılmayan ne bisküvi ve krema gördüm Torku kalitesine asla yakışmadı. Bence.

profile
Ali
185
2 hafta önce

Torku Ürününün Resimde Hiç Alakası Yok

Torku'nun bir bisküvisini aldım ama resimdeki görüntüsü ile hiç alakası yok üründe krema çok var gibi gösterilmiş ama kreması dağılmamış bile küçücük bırakılmış neden insanları resim ile yanıltıyorsunuz gerçeği nasılsa lütfen öyle gösterin. Bu Torku'ya hiç yakışmadı.

profile
146
3 hafta önce

Torku Paketten Eksik Ürün Çıkması

İyi günler. Torku markasından aldığımız tam Anadolu'nun tadı kakaolu kremalım 3'lü avantaj paketinin içindeki bisküvi eksik çıkmıştır. Bu durumla daha önce de karşılaşmıştık şikayet etmedik ama 2. Kez bu durumla karşılaşınca etmek durumunda kaldık. İlgilenirseniz seviniriz.

profile
140
27 Nisan

Torku Bisküvide Kıl Çıktı

Tam Buğdaylı unlu yulaflı sütlü kremalı sandviç bisküvi de maalesef ki kıl çıktı keyifle ve çok severek yediğimiz bir bisküvidir ama içinde yapışmış kıl olması bizi üzdü. Torku'yu beğenerek yiyoruz temiz olmasını da ayrıca takdir ediyoruz ama böyle olması bizi şaşırttı.

profile
64
16 Mart

Torku Paketten Çıkan Yarım Bisküvi!

Torku kremalı dörtlü paket bisküvi paketini açtığımda bisküvinin bir tanesi yarımdı böyle büyük bir şirketin daha özenli olması gerektiğini düşünüyorum.

Torku Paketten Çıkan Yarım Bisküvi!
Torku Paketten Çıkan Yarım Bisküvi!
Torku Paketten Çıkan Yarım Bisküvi!
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .