Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ömer sonuçtan hiç memnun değil

Torku Bisküvi İki Adet Kıl Çıktı

93
Ömer
Ömer 22 Ekim 2022 12:18
Torku Bisküvi İki Adet Kıl Çıktı
Torku Bisküvi İki Adet Kıl Çıktı
Torku Bisküvi İki Adet Kıl Çıktı

Kahvaltı yapmak için almış olduğum Torku kremalı bisküvinin içinden kıl çıktı. Bir tane büyük kıl bir tane de yanında küçük kıl bisküvinin içine yapışık şekilde duruyordu. Gerçekten şok oldum. Ülkemizin milli markası güçlensin diye aldığım Torku markasını artık almayı düşünmüyorum. Midem bulandı. Resimleri de videoyu da ekliyorum.

Torku Logo
Torku24 Ekim 2022 09:02
Ömer
Ömer26 Ekim 2022 19:53

Vallahi sadece görüşme sağlandı ne arayan var ne soran olayı kapattılar. Başka bir gelişme yok.

Benzer Şikayetler

profile
43
2 gün önce

Torku Gıdada Yapısal Bozukluk!

A101 'den aldığım Torku Banada kakaolu fındık kreması üzerinde ve içinde pütür pütür bir şeyler var tarihi daha yeni ama daha önceden böyle bir şeyle karşılaşmamıştım böyle bir şey ilk defa gördüm ve yazmak istedim. Bununla ilgili bir yardım istiyorum.

profile
47
1 hafta önce

Torku Üründen Kıl Çıktı

Torku kakaolu kremalı bisküvi aldım içinden kıl çıktı bu kadar güvendiğim bir markadan bunu beklemiyordum. Şirketi aradım mail adresini bile düzgün alamadım. Mail adresini verip telefonu kapatmayla olmuyor ne yazık ki. Bir daha ürünlerinizi nasıl almamızı bekliyorsunuz acaba?

profile
90
2 hafta önce

Torku Paketinde Gr Az Ve Eksik Ürün

videoplayer-icon

Kocaeli Derince Yenikent Mahallesi 'deki Şok 'dan Torku kremalı bisküvi aldım 4' lu paket şeklinde ama açmadım çünkü 4 üncü paketin içinde 3 4 tane eksik var hasas teraziyle ölçtüğümde brüt 244 Gr olması gerekirken net çıkan 237.55 Gr çıktı. Bu konu hakkında tarafıma yardımcı olmanızı talep ediyorum...

Torku Paketinde Gr Az Ve Eksik Ürün
Torku Paketinde Gr Az Ve Eksik Ürün
profile
153
2 hafta önce

Torku Krem Peynir İçi Hava Kabarcığı Var Ve Neredeyse 4/1 Boş

350gr ürünün içi neredeyse boş yarısı hava dolu. Krem peynir içi alt kısımda doğru boştu, eğer isterseniz ürün resmini atarım. Lütfen ürünleri dikkatli kontrol edin. Ne zaman isterseniz ürünün resmini atayım verdiğimiz paranın karşılığını hava olarak mı alıyoruz bu mu yani?

profile
98
3 hafta önce

Torku Banada Bozuk Çıktı

A101 marketten aldığımız tarihi geçmeyen Torku Banada kakaolu fındık kreması açtığımız andan beri donuk üzerinde tortu vardı geçer sandık bekledik, yedik, sıcakta da bekledi vakit verdik günler geçti buna rağmen sanki buzdolabına ağzı açık halde konulmuş gibi kaskatı, tarihi geçmiş gibi ve donuk her...

Torku Banada Bozuk Çıktı
Torku Banada Bozuk Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .