Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Torku ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Barış sonuçtan çok memnun

Torku Banada Saç Kılı Çıkması

206
Barış
Barış 07 Kasım 2022 22:30
Çözüldü
Barış'ın Teşekkür Mesajı
“Vakit kaybetmeden iletişime geçtiler teşekkür ederim.”

Aldığım Torku banada 700 gram ürünü açtık ekmeğe sürmek için bıçakla aldık 20 25 cm uzunluğunda bir saç kılı çıktı böyle bir şeyin olmasına çok üzüldüm halbuki sürekli bunu kullanırız daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım umarım bir daha böyle bir şey olmaz.

Torku Logo
Torku08 Kasım 2022 08:58
Barış
Barış12 Kasım 2022 08:06

Vakit kaybetmeden iletişime geçtiler teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

profile
Her
41
2 gün önce

Torku Bulgurun Kötü Kokusu

Torku köftelik bulgur aldım ramazan günü oruç oruç içli köfte hazırladım hepsi zehir oldu bize. Kokusunu yaparken fark ettim ama oruç olduğum için çok kokuyor sanmıştım fakat çok kötü bir kokusu var. Yedikten sonra şiddetli karın ağrısıyla geceyi geçirdik. Bir daha Torku ürünlerini kullanacağımı san...

Torku Bulgurun Kötü Kokusu
Torku Bulgurun Kötü Kokusu
profile
21
2 gün önce

Torku Banada Alüminyum Folyosu Ürünün İçindeydi

Dün marketten satın alınan Torku Banada kakaolu fındık ezmesinin normalde kapağın üstünde bulunan sarı aluminyum folyo ürünün içinden çıktı. Daha önce başkası tarafından açılıp açılmadığını bilmiyoruz normal şekilde kapatılmıştır ve kapak açılmamış gibiydi içine başka bir şey eklenip eklenmediğini b...

Torku Banada Alüminyum Folyosu Ürünün İçindeydi
Torku Banada Alüminyum Folyosu Ürünün İçindeydi
profile
47
2 gün önce

Torku İade Edilecek Sütler Var

Torku süt iade Elinde var. İzmir Karşıyaka bostan'da esnafım elinde 2 koli iade edilecek Torku süt var. Siparişi 6 aydır uğramıyor Lütfen yardımcı olun... Torku gibi bir firmanın. Esnafa bunu yapması yanlış buluyorum. Lütfen yardımcı olun bekliyoruz.

profile
24
2 gün önce

Torku Ürünlerin İadesini Almıyor

Torku süt ve bisküvi ürünlerini iade almıyor. Eskişehir de bakkal çalıştırıyorum Torku yerli markamız Eskişehir de bayiliği bıraktı elimizde iade son kullanma tarihi geçmiş ürünler mevcut telefon ile aramıza rağmen ilgi alaka göstermiyor. Yetkili birine ulaşamıyoruz. 

profile
43
2 gün önce

Torku Hala Dönüş Yapmadı

Torku müşteri hizmetlerine 2 gündür ulaşmaya çalışıyorum ama birden fazla numara aramama rağmen cevap verilmedi ve attığım maillere geri dönüş yapılmadı, Torku Doğrudan Market hakkında bilgi almak istiyorum diye belirtmiştim hala dönüş sağlanmadı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .