10 Mart
Yorum Yap
#10217743

Torku 2 Litrelik Ayçiçek Yağı Şişesinin İçerisindeki Yeşilimsi Madde

Yerli markamız Torku'nun ürünlerini severek kullanıyorduk. Ta ki 09.03.2018 tarihinde ihtiyacımız olan ayçiçek yağını alana kadar... Ürünü kullanırken fark ettiğimiz yağ şişesinin içerisinde anlam veremediğimiz bir madde tüm iştahımızı kaçırır düzeydeydi. Plastik, yeşil renge benzer bu madde ne amaçla orada, nasıl bir üretim hatası anlamak çok güç. Akşam 20:00 suları yaşanan bu olayı müşteri temsilcisine bağlanarak anlatmak istediğimizde ise hafta içi olmasına rağmen karşımızda bir ilgili bulamamak ayrıca üzdü! Bunca ürünü olan bir firma 7/24 destek verebilmeli diye düşünüyorum. Resimleri aşağıda paylaşacağım. Lütfen Ar-Ge ve müşteri ilişkilerine biraz ilgi gösterilsin.

Anıl 3.375 Okunma

Cevaplar

  • Anıl'ın Teşekkür Mesajı12 Mart

    Yetkililer arayıp inceleme için 10-15 gün içerisinde adresimden ürünü alıp bir yenisi ile değiştireceklerini belirtti. Detayları ilerleyen günlerde paylaşacağım. Şu anki ilgiden memnun olduğumu belirtmek isterim.

  • Torku Temsilcisi12 Mart

    Sayın Yetkili , Tüketicimiz ile görüşme sağlanmıştır. Saygılarımızla TORKU

  • Torku Temsilcisi12 Mart

    Sayın Yetkili , Tüketicimiz farklı zaman dilimlerinde aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Görüşme sağlandığında tarafımızdan gereken aksiyon alınacaktır. Saygılarımızla TORKU

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler