Tonguç Mağaza Yanılttı!

Mehmet Mehmet4 ay önce

Şenol Hocanın Ders Çalışma Programı isimli kitabını Tonguç mağaza aracılığı ile satın aldım. Şenol Hoca'nın kendi hazırlamış olduğu bir program zannederek ve son derece fahiş bir rakam olmasına rağmen 25 TL ödedim.

Ürün elime ulaştı heyecanla açtım ilk sayfasında isim soyisim yazan bir bölüm vardı. Doldurdum. Fakat sayfaları çevirmeye devam ettiğimde ürünün kendi hazırlamamız gereken ve ajanda şeklinde bir ürün olduğunu gördüm.

Değişim talebim neticesiz bırakıldı. Hakkımı Tüketici Hakem Heyeti aracılığıyla aramaya devam edeceğim. Ürünün üzerinde kocaman bir ders çalışma programı yazıyor. İtibar edip aldık rezil olduk paramızla. Hakkımı Şenol Hoca'ya helal etmiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 4 ay önce

Ürün üzerinde ders programı yazıyor. Fakat siz boş bir ajanda gönderiyorsunuz. Bu dolandırıcılık. Tonguç mağaza tarafından dolandırıldığımı düşünüyorum. Bu hileli ürün içinde şehol hoca ve tüm ekibine hakkımı haram ediyorum. Çocuklarınızdan çıkar inşallah.

Tonguç Mağaza 4 ay önce

Alınmış olan üründe tarafımızdan oluşan herhangi bir eksiklik ya da hata bulunmamaktadır. Ürün kullanılabilirliği bozulan hiç bir kağıt , kitap ,defter vb. ürünlerde iade/değişim yasalar gereği yapılamamakta. İlginiz için teşekkür ederiz. Sorularınız ve talepleriniz için 0 212 270 86 42 veya [email protected] adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler