Tonguç Mağaza Siparişim Gelmiyor Mail Yazdık Hala Gelmiyor

Kadir Kadir12 Nisan 22:25

Dokuz gün önce sipariş verdik LGS hazırlanan kızım var ne zaman gelecek bu kargo son tekrar setinden sipariş verdik lütfen dikkate alın ve cevap verin lütfen. 

Önceki verdiğimiz siparişler en uzun üç gün inde geliyordu nasıl bir sorun var ki dokuz gün oldu gelmedi ve biz e mail attığımızda bile cevap gelmedi biz güvendik ve sipariş verdik şu an ki durumlardan dolayı dışarı çıkmayıp internet üzerinden sipariş verdik ve gelmedi ve fatura kesildi kargomuz kapıda ödeme olduğu için iptal etsek bile parayı ödemek zorundayız biz Tonguç'a güvendik en iyi yeni nesil sorular o kaynakta olduğu için güvendik ve sipariş verdik biz yine almaya kalksak yine para ödeyeceğiz lütfen güvenimizi su istimal etmeyin ve artık kargomuz elimize ulaşsın.

Tonguç ekibi umarım mesajımızı dikkate alır ve yanıtınız gecikmez ve kargomuzu halledersiniz lütfen duyun ve yanıt verin şu zor zamanlarda bir de bunun stresini yaşamayalım evde Covid 19 hastası olduğu için dışarıda çıkamıyoruz arıyoruz olmuyor lütfen cevap verin umarım dikkate alınmıştır pazartesi en geç salı kargomuz lütfen gelsin ve Tonguç ekibi bu mesajı yanıtsız bırakmayacağına eminim lütfen dikkate alın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tonguç Mağaza Logo Tonguç Mağaza 13 Nisan 17:00

Değerli müşterimizle iletişime geçilmek istenmiş fakat ulaşılamamıştır. Kendisine konuyla ilgili SMS gönderilmiştir. Sorularınız ve talepleriniz için 0 212 963 45 15 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan veya [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler