01 Nisan 2013

Toki Paramı Ödemiyor!

Eylül 2012 de borcumu kapatıp tapumu aldım, tapu harcı yatırırken, 162,50 TL. Bir parayı ziraat bankası bizlerde Toki adına aldı ve 3 ay sonra bana geri ödeneceğini söyledi, üç ay geçti Ziraat bankası Eskişehir şb.sine gittim daha gelmedi dediler, Mart ayı içerisinde ödenecek denildi, Mart 2013 bitti hesabımda hala 162,50 TL para yok.

Toki'ye mail attım banka şubesine müracaat ediniz diyor, Ziraat bankasına mail attım, para hesabınıza ödenmiştir diyor atm ve internet şb.den bakıyorum para hesapta yok, Eskişehir şb.yi arıyorum Toki daha göndermedi diyor, iki arada kaldık. Devlet kendi alacağının günü geçse kapımıza icra gönderir ama borcu olduğunda ödememek için elinden geleni yapıyor.

Hüseyin 683 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin04 Ağustos 2013

    Ziraat bankasındaki memurların beceriksizliği yüzünden bunca zaman bekletildik, memurları biraz sıkıştırınca kendi yaptıkları hatayı (evrakları yanlış birime göndermişler) anladılar ve en sonunda paralarımızı alabildik.

  • Hüseyin06 Mayıs 2013

    toki hala geri dönüş sağlamadı 10 aydır benim ve benim durumumda olan binlerce kişinin parasını kullanmaktadır, kendilerine ve bu işle ilgilenen tüm yetkililerine hakkımı helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön