Toki Eksik ve Kusurlu İşçilik

Yakup Ç. |

Eşimin adına kur'ada çıkan Erzincan merkez Taksim Toki'lerinin anahtarlarını teslim ettiler ve eksiklik ve kusurları yazdırın dediler. Biz de sıfır evin ne eksiği olacak diye düşündük ilk başta fakat daireyi gezdiğimizde hatlı olduklarını gördük. Sıvaları, boyası, kapıları, elektrik düğmeleri çok kötü durumda. Neyse yetkililer notlarını aldı fakat aradan 1,5 ay geçmesine rağmen dairenin kapısına bile uğranmadı.

Şimdi de muhatap bulamıyoruz. Kime gittiysek bizim işimiz değil diyorlar. Bazıları da dairelerin işlerinin bitmediğini yakında seçim olduğu için daireleri bir an önce teslim ettiklerini, yani seçim için acele edildiğini söylüyorlar. Ama daha evler teslim edilmeden aidatlarını almayı biliyorlar.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Yakup Ç.
    21 Şubat
    08:51

    eksiklikler giderilmedi ve hatta dün gidip daireyi gezdiğimde kaleriför peteklerininde damlattığını gördük şantiyedeki işçilere ilettik sitem ederek karşıladılar ve saatlerce beklettiler tekrar gittik zorlada olsa geldi vanaları kapatıp gittiler şimdisorun çözülmüş oluyormu değerlendirmesini sizlere bırakıyorum