Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Togg Trumore Çekiliş İçin Gönderilen Ücret İade Sorunu

profile
26 Mayıs
344

Togg çekilişi için 60bin tl ön ödeme yaptım. Yedeklerde çıkınca da iade talep ettim. Çekiliş için size vadeli hesabımdan EFT yapmıştım. Vadeli hesapların ömrü 32 gündür. Vade dolunca vadeli hesap kapanır ve yeni hesap açılır.

Size uygulama üstünden, toggcare mailden yeni IBAN ı 50 kere yazmama rağmen ısrarla 4 kere eski kapanan hesaba EFT yapmaya devam ediyorsunuz. Ödeme yaptık, kontrol eder misiniz diye 3 ya da 4 kere Paycell'den kişiler aradı. Bu IBAN artık yok, yeni verdim ona niye göndermediniz diye soruyorum. Onlarda özür dileriz IBAN tekrar söyler misiniz diyorlar.

Bu hikaye 3 ya da 4 keredir bu şekilde aynen devam ediyor. En son bugün de Paycell den arandım ve maalesef kapatılan hesaba gönderim yapmışsınız.

Toggcare iletişim numarasından tekrar kayıt ettirdim şikayetimi.

Arkadaşlar benim paramı artık gönderin. Aylar geçti yazık günah.

Bakın ısrarla size haciz yollamak istemediğimi bildirmeme rağmen dalga geçer gibi aynı hatayı tekrarlıyorsunuz! IBAN'ım en son yolladığım 5-10 mailde de var! Paramı acil yollayın acil! Osman a*** 0532***42.

Benzer Şikayetler

1

Togg Trumore Ödeme İade Hakkında Muhatap Bulamamak

profile
2 hafta önce
641

Mart ayından bugüne yapılan ödemenin iadesini yapmadınız 20 bin tl eksik yatırdınız. Aradım görüştüm [email protected] mail attım CC'ye şunu ekleyin. Olmadı bunu ekleyin. Olmadı Turkcell ile görüşün vs, vs, Togg hakkındaki şikayetleri okuyunca iyi ki çıkmamış diyorum Ödememi yapın.

Togg Trumore Togg Renk Gemlik Olsun

profile
3 hafta önce
319

M***** K****** 02.02.2023 Sipariş Numara: 245316 1- Renk olarak Gemlik istiyorum. 2- Panoramik Cam Tavan 3- Meridian Premium Ses Sistemi arzu ve rica ederek Togg firması yönetici G***** K****** beyefendiden bu yazdığım değişikleri rica ediyorum. Lütfen benim için bu değişikleri kabul ederse çok sevi...

Togg Trumore Banka Kredi 1.59 Oranı

profile
4 hafta önce
219

Togg özel 1.59 banka Togg kredi zammı nedir? En azından yıl sonuna kadar zam yapılmazsa iyi olurdu. Zaten 2 ay önce Togg araç fiyatlarına 300 bin lira zam yapıldı. Kurada asıl olduğumuza sevinemiyoruz bile. En azından banka kredi vade süresini arttırın, gerekli düzeltmenin yapılmasını istiyorum.

1

Togg Trumore Çekiliş Ücret İadesini Yapmıyor

profile
4 hafta önce
465

#247007 sipariş numarası ile yedek talihli olduğum Togg çekilişinden 02.08.2023 tarihinde siparişimi iptal edip para iademi istedim 14 gün içinde iade olacağına dair mesajdan sonra 14 gün içinde herhangi bir iade olmadı. Defalarca aramama, mail atmam rağmen halen bir çözüm bulabilmiş değilim. İvedi ...

Togg Trumore Ödeme Gerçekleşti Muhatap Yok

profile
18 Ağustos
618

Ödeme yöntemi açıldı son gün 9 Ağustos dediler. Ödeme yöntemi yapıldıktan 7 ila 10 gün içerisinde aracın teslim olacağı söylendi. 9 Ağustos günü para yatırıldı. Evrak hazırlanması gerekiyormuş. Onlarda halledilip mail olarak gönderildi. Kasko, sigorta dahil yapıldı ama sonrasında benimle ilgilenen ...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz