You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.
Tls Contact ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  78 Yorum

Tls Contact İngiltere Vizesi Sorunu

9.949görüntüleme
Semiha
Semiha 2 hafta önce

Tls contact 9 mayısta turistik vize için yaptığım başvurum için halen cevap bekliyorum. Turist vizesi edinmek bu kadar zor olmamalı. Telefon numaraları yok. Vize takip no mu sorgulatamıyorum sitede bulamadım bir türlü sorgulama sekmesini. Nasıl bilgi alacağım bilmiyorum.

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  78 Yorum

78 Yorum

Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Aynı şekilde 9 Mayısta başvurdum haftaya uçağım var kafayı yiyeceğim bu belirsizlik içerisinde! Şaka gibi

 2
Ahmet
Ahmet1 hafta önce
 

Bu hafta içerisinde veya haftaya gelir sanırım

 2
Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Bu hafta gelir inşallah stresten öleceğim artık

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Selamlar, vizeniz çıktığında güncelleme yapar mısınız size zahmet

 3
Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Tabi yazarım, siz ne zaman başvurmuştunuz?

 1
Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Aynı durumdayım Ayşe Hanım stresten öleceğim ben de Mayısta başvurup olumlu sonuçlanan var mı acaba?

 1
Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Ahmet Bey sizin sonuç geldi mi acaba başvurunuz ne zamandı?

 1
Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Yasemin Hanım benim vizecim henüz mayıs başvurularına yeni dönüş yapılmaya başlandığını söyledi ama bilemiyorum gerçekten bir tatile gidelim dedik gitmeden moraller sıfır... Yıldım resmen

 5
Seda
Seda1 hafta önce
 

Daha yeni başlandıysa Mayıs ayı benim biletim yanacak :( 30 unda biletim 1.5 ay önce başvurmuştum halbuki. Keşke 3 haftada çıkıyor diyerek yanıltmasalar insanları

 3
Emine
Emine1 hafta önce
 

Merhaba yardımcı olmak adına genel bir bilgi vermek isterim ben 6 Mayıs da başvurdum 1 haziranda bir mail aldım başvurunuz Sheffield ofisindedir diye ve bugün 13 ünde teslim edildi adresime ancak oğlum 18 yaşından küçük olmasına rağmen onun pasaportu hala işlemde gözüküyor ve dahasheffield maili bile gelmedi ve 29 uçuşumuz umarım yetişir 🤷🏻‍♀️

 2
Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Emine hanım çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için umarım bizimkilerde bu hafta belli olur 🙏🏼

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Emine hanım siz İstanbul'dan mı başvurmuştunuz? Ben de 11 mayısta kızımla birlikte başvurdum o da 18 yaş altı. Neden ayrı ayrı geliyor çok saçma gerçekten. Çocuğunuzun pasaportunu aldığınızda da yazar mısınız lütfen. Teşekkürler

 1
Emine
Emine1 hafta önce
 

Ben Bursa dan başvuru yaptım tabi oğlumun pasaportu geldiğinde yazarım hepimizi çok zor durumda bıraktıkları için buradan bir ışık arıyoruz Mantık dışı uygulamalar ailenin vizesi geliyor çocuğun yok 🤷🏻‍♀️

Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Emine Hanım 1 Haziranda başvurunuz onaylandı şeklinde mi aldınız acaba ben adrese istemedim tls contact an teslim alacağım mail geldiğinde 1 gün sonra alabiliyoruz sanırım?

Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Yasemin hanım onay maili geldiği an gidip alabiliyorsunuz benim arkadaşlarım aynı gün hemen gidip aldılar

 1
Ahmet
Ahmet1 hafta önce
 

Bana hala bir geri dönüş yapmadılar her dakika gelir diye bekliyorum ama maalesef daha dönmediler. Ben 6 Mayıs'ta Adana'dan başvurdum.

 1
Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Teşekkür ederim Ayşe Hanım çıksın hemen gidip alacağım inş aynı gün benim de 12 Mayıs bir türlü çıkmadı biletim 22 Mayıs Londra'da ki arkadaşım da ben de stres olduk çok bir an önce çıksın inş hepimizin her mail geldiğinde heyecanlanıyorum stresten öldük resmen

 2
Ecem
Ecem1 hafta önce
 

Merhabalar Ayşe hanım. Bizde eşimle beraber 9 Mayıs ta başvuru yaptık. Geçen perşembe 6 Mayıs ın sonuçları gelmeye başlamıştı. Size sonuç gelirse lütfen bildirir misiniz buradan?

 1
Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Tamamdır Ecem Hanım ben de hala bekliyorum umarım olumlu olarak çıkar bugün yarın... Siz de sonuç aldığınızda yazarsanız çok sevinirim

 1
Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Ayşe Hanım internetten başvuru tarihiniz mi 9 Mayıs parmak izine gittiğiniz tarih mi acaba? Benim de haftaya uçağım var aynı durumdayız, bu hafta belli olur inş bizim de?

Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Parmak izine gittiğim tarih 9 Mayıs Yasemin hanım

 1
Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Ayşe Hanım teşekkürler ederim, inş yarın olumlu çıkar sizin 9-10 Mayıs çıkanlar oldu

 1
Ayse
Ayse1 hafta önce
 

İnşallah bu hafta içinde hepimize olumlu çıkar çok teşekkürler

 1
Ecem
Ecem1 hafta önce
 

Ayşe hanım bizim sonucumuz geldi fakat red geldi. Umarım sizinki olumlu olur. Hesaptaki parayı yetersiz bulmuşlar fakat istenenin üstünde para atmıştık.

Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Çok geçmiş olsun Ecem Hanım. Çok ilginç gerçekten :/

Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Ayşe Hanım size cevap geldi mi acaba? Ecem Hanım size üzüldüm :(

Ayse
Ayse1 hafta önce
 

Gelmedi Yasemin Hanım

 1
Bayram
Bayram1 hafta önce
 

Merhabalar, eşim ile birlikte 30 martta vizeye başvurduk. Eşimin pasaportu dün eline ulaştı ancak benim sonucum hala karar aşamasında görünüyor. Ben dependant olarak başvurmuştum. Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Seda
Seda1 hafta önce
 

Bende 17 Mayısta başvurdum ve ay sonunda biletim var. Biletim yanacak gibi duruyor :( sizler geldiği zaman burayada yazarsanız bizim için de bir fikir olur

 1
Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Çıkarsa yazarız tabii ki Seda Hanım, hepimizin en yakın zamanda çıksın inş

 2
Çiğdem
Çiğdem1 hafta önce
 

Semiha hanım sanırım herkes tek birbiriyle kontak buradan kurabildiği için yorumlarda toplanmış. Ben de Mayıs 18'inde başvurup hala yanıt alamayanlardanım, lütfen bu mesajı gören Mayıs başvurusu olursa olumlu/olumsuz yazabilir mi?

 2
Seda
Seda1 hafta önce
 

Ben sizden 1 gün önce başvurdum. Eğer bir gelişme olursa yazarım. Sizde yazar mısınız bir gelişme olursa buraya?

 2
Emine
Emine1 hafta önce
 

Merhaba 6 Mayıs da başvurdum bugün teslim aldım pasaportumu ancak çocuğumun pasaportu hala vize de işlemde gözüküyor. Bizim de 29 Haziran uçuş umarım yetişir

 2
Kadriye
Kadriye1 hafta önce
 

Biz kızım için 11 mayısta başvurduk. Kızım stresten hiçbir şeye odaklanamıyor. Haftaya çıkar inşallah🙏

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Semiha hanım, uk goverment sayfasından ilk form doldurduktan sonra size mail geliyor. Başvurunuza tekrar girip baktığınız bir mail. Visitör Visa diye bir sekme var mailde. O maile tıkladığınızda form doldurmak için üye olduğunuz sayfa açılıyor. Oraya şifrenizi giriyorsunuz daha sonra provide... Yazan bir yeşil sekmeye tıklıyorsunuz. Continue dedikten sonra sizi Tls Contact sayfasına yönlendiriyor. O sayfada başvuru tarihinizin yanında yeşil bir track butonu var oraya tıklayarak başvurunuzun hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Youtube.com a tls contact başvuru takip yazın Necip beyin bir videosu var onu izlerseniz rahatlıkla görüntülersiniz.

Emine
Emine1 hafta önce
 

Böyle bir mail aldım bu mailden 9 gün sonra pasaportum hazır maili aldım tekrar şu an oğlum için bu mail de gelmedi beklemedeyim.

Hande
Hande1 hafta önce
 

Daha önce 3 kez uk vizesi aldım böyle bir mail hiç almadım. Eğer bu tarz bir mail geldikten 10 gün sonra filan geliyorsa bu pasaportlar kimsenin vizesi yetişmez.

Nazlı
Nazlı1 hafta önce
 

Ben de 12'sinde turist vizesi için başvurumu yaptım ve hala ortada sonuç yok. Eskiden 10 günde çıkan vize için bekleme süresi bir ayı geçti. Böyle saçmalık olmaz.

 2
Nazlı
Nazlı1 hafta önce
 

Az önce bana şöyle bir e-posta geldi:

Seda
Seda1 hafta önce
 

AA bu ne demek yani dahada mı uzayacak süreç

Res
Res1 hafta önce
 

Sanırım paylaştığınız sizin süreç devam etmekte ayrıca kendiniz mi formları toplayıp yüklenidiniz sisteme yoksa şirket mi?

Nazlı
Nazlı1 hafta önce
 

Kendim yüklemiştim. İnşallah daha uzamaz...

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Ben çalıştığım şirketin tur şirketine bu maile benzer başkasına da mail gitmişti, ne demek bu diye sormuştum. Buradaki yoğunluktan dolayı diğer yerlere gönderiliyor dedi. Buradan dönüşü 10 günü bulmuştu Bursa'dan başvuran birinin.

Hande
Hande1 hafta önce
 

Nazlı hanım başvurunuzu takip et kısmında kaç sekme yeşil görünüyor. Daha önce nasıldı?

Nazlı
Nazlı1 hafta önce
 

Hande Hanım, o günün sabahında evrakları verdim, DMC'ye ulaştı olarak güncellendiğinde saat 3.30 falandı. O zaman bu zamandır ilerleme yok.

Hande
Hande1 hafta önce
 

Nazlı hanım bahsettiğim mailde sheffield ofise vardı yazıyordu sizde ise dmc diyor. Dmc ofis zaten burada karar veren ofis diye tahmin ediyorum. Seyahat tarihiniz ne zaman?

Nazlı
Nazlı1 hafta önce
 

Bende açıktan yazmıyor ama e-postayı atan adres Liverpool. Seyahat tarihim yok, bilet almadım. Vizem çıkar çıkmaz bilet alıp gideceğim.

Hande
Hande1 hafta önce
 

Seyahat tarihlerini de dikkate almıyorlar. Ayrıca çokça red veriliyormuş. Daha önce birkaç kez vize alana bile red vermişler. Artık umutsuzum gidebileceğim konusunda maalesef. Başvuru tarihim 11 Mayıs, 1 Temmuz uçak biletimin tarihi.

 3
Damla
Damla1 hafta önce
 

Mayıs'ın 17 sinde altı aylık turistik vize başvurusunda bulundum. Halen ne ses var ne haber... 2019 yılında İngiltere vize başvurusunda bulunduğumda elime bir hafta da geçmişti vize. Vize başvurusu sırasında uk sitesinde altı hafta içerisinde sonuçlanacağı yazıyordu. Bunu da göze alarak 8 hafta öncesinden başvurdum ama yazılanları okudukça umutsuzluğa sürükleniyorum. Seyahat tarihim 7 Temmuz. Neredeyse 1 yıldır bu seyahati planlıyorum, pandemi dönemi boyunca bu seyahati hayal ettim. Benim hayallerimle oynamaya ne hakları var! Karşımda ne bir muhatap ne bir mail adresi var sorularımı sorabileceğim. Çok çaresiz, umutsuz ve sinirliyim. Vizesini alan olursa ya da herhangi bir güncelleme olan birileri buradan paylaşabilir mi?

 2
Seda
Seda1 hafta önce
 

Aynı gün başvurmuşuz. Eğer haber alırsam güncellerim burayı. Sizde yazabilir misiniz bir gelişme olursa?

 1
Damla
Damla1 hafta önce
 

Tabii ki haber veririm. Siz de mutlaka haber verin Seda hanımmm. Birine vize çıktığında diğerinin de vizesi yakın demektir.

 2
Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Merhaba. Bizde 17 mayısta İstanbul tls contact'tan başvurumuzu gerçekleştirdik. Seyahat tarihimiz 24 Haziran, vakit yaklaştıkça stres oluyoruz. Olumlu olumsuz haber alanlar buradan paylaşabilirse çok sevinirim, bize de bir haber gelirse buradan yazacağım. Umarım herkesin vizeleri çıkar.

 3
Zafer
Zafer1 hafta önce
 

Ben de 17 Mayıs tarihinde 6 aylık Turist vizesi için başvurumu yaptım ve henüz bir gelişme yok. Vize işlemlerinin İngiltere'de de şu ara uzun sürdüğü yönünde bilgi var. Ukrayna vatandaşları için yerleşim durumundan ötürü. Umarım herkesin bir an evvel çıkar.

 1
Müzeyyen
Müzeyyen6 gün önce
 

Herhangi bir gelişme var mı? Benim başvurumda 20 Mayıs

 1
Zafer
Zafer6 gün önce
 

Hala bir gelime yok ne yazık ki

 1
Yasemin
Yasemin1 hafta önce
 

Semiha Hanım sizin internetten başvurduğunuz tarih mi 9 Mayıs tlsden parmak izi verdiğiniz tarih mi acaba?

Hande
Hande1 hafta önce
 

Bugün kimsede bir gelişme yok mu? İyi haberler verin lütfen :)

Seda
Seda1 hafta önce
 

Sayfayı yenileyip duruyorum yazan olur belki diye :) bende ücretli mail attım bugün pek bir şey diyeceklerini sanmıyorum ama şansımı denemek istedim

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Ücretli mail adresi nedir? Bulamadım bir türlü ben de deneyeyim

Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Seda Hanım merhaba. Ücretli malı nasıl gönderiyorsunuz ve tam olarak ne işe yarıyor acaba?

Seda
Seda1 hafta önce
 

Dilşen Hanım aynı gün başvurmuşuz sizinle. Eğer bir gelişme olursa yazar mısınız burayada rica etsem?

 1
Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Tabi haber veririm Seda Hanım. Sizde rica etsem ücretli maili nasıl gönderdiğiniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Bizde gönderelim belki bir haber çıkar oradan.

Emine
Emine1 hafta önce
 

Merhaba bende hala oğlumun vizesini bekliyorum bende ücretli mail gönderdim 1 gün sonra geri dönüş yaptılar klasik beklediğiniz için teşekkürler başvuruları sonuçlandırmak için çalışıyoruz vs gibi. Ücretli mail için Youtube.com dan destek alabilirsiniz daha faydalı olur detaylı anlatım videosu var. Hepimiz için en kısa sürede olumlu sonuçlar dilerim.

Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Merhaba Emine Hanim yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler Youtube.com'dan bakacagiz. Siz ne zaman ve nereden başvurmuştunuz acaba?

 1
Emine
Emine1 hafta önce
 

Dilşen hanım ben 6 Mayıs Bursa'dan başvuru yaptım oğlumla birlikte 10 haziranda benim vizem geldi ancak oğlum 18 yaşından küçük olduğu halde sonucu gelmedi. Şahsi fikrim 5-6 haftadan önce vizeler gelmiyor bu süre aşılıyorsa olumlu sonuçlanmıyor tabi turistik vizeler için. Bu süreçte anladığım İngiltere vizeniz yoksa İngiltere programı yapmak akıl sağlını bozuyor. Stres den tatil hevesimiz tadımız kaçıyor. Sabit bir prosedürleri yok gibi saçma bir sistemleri var.

 2
Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Emine Hanım söylediklerinizde çok haklısınız. Bizde Bursa'dayız, normalde buradan başvuracaktık fakat başvuru tarihini geç bir tarihe verdiler bu yüzden İstanbul'da 17 Mayıs tarihinde boşluk olunca bizde orayı tercih ettik. Tlscontact'ın yerine giderek parmak izi vs. Bütün prosedürü gerçekleştirdik bir aracı tur şirketi sayesinde. Gezimiz 24 Haziran'da ve inanın o kadar stresliyizki eşimle birlikte günde kaç kere burayı kontrol ettiğimizi sizde tahmin edebilirsiniz. Stresten sinirden hevesimiz kaçtı zaten. Hiçbir şekilde birilerine ulaşıp destekte alamıyoruz. Ücretli mail attık 2 adet sizin yorumunuzdan sonra. Bir de web sitelerinde +44 lü bir İngiltere numarası var orayı aradık, sizi yönlendiriyorlar ona göre 1 2 seçerek ilerliyorsunuz. Bizim konumuz olan vize başvurum hakkında bilgi almak istiyorum diye seçtiğimizde otomatik yanıttan şu anda bu bölümle ilgili size yardımcı olamamaktayız diyor. Bugünde kimse şu tarihte başvurmuştum bana vize çıktı diye yorum yapmamış. İyice umutsuzlanmaya başladık maalesef.

Seda
Seda1 hafta önce
 

Ücretli mailime şimdi cevap aldım. Kalıp bir mail atmışlar inceleniyor diye. Boşuna atıp para harcamayın diye güncellemek istedim

 1
Murat
Murat1 hafta önce
 

Bizde 11 mayısta başvuru yaptık halen bir gelişme yok maalesef

 1
Bersu
Bersu1 hafta önce
 

Ben 28 martta başvuru yaptım hala bir sonuç yok.

Hande
Hande1 hafta önce
 

Turistik vize mi 28 Mart?

Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Merhaba. Bersu Hanım dependant vizeye başvurmuş. Bir önceki yorumunda o şekilde bahsetmiş.

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Ekşi sözlükte 26 mayısta başvurup bugün aldım diye yorum gördüm. Delirtmek mi istiyorlar bizi bunlar.

Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Hande hanım bende şimdi yorumunuz üzerine baktım ekşi sözlüğe. Yorumu yazan kişi İsviçre konsolosluğu diye not düşmüş.

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Tekrar girdim baktım notu göremedim umarım dediğiniz gibidir. Çok sinir bozucu çünkü. İngiltere vizesi başlığında 128 sayfa sondan iki ya da üçüncü yorum.

 1
Dilşen
Dilşen1 hafta önce
 

Hande hanim eğer bu yorumdan bahsediyorsanız bende bu şekilde İsviçre yazılı bir şekilde gözüküyor.

Damla
Damla1 hafta önce
 

Sanırım bu yorumu diyor. Ver elini Londra yazmış. Çıldırcamm. Eğer doğruysa bazen doğru olmayan şeylerde yazılabiliyor çok can sıkıcı bir durum. Bizim suçumuz günahımız ne.

 1
Hande
Hande1 hafta önce
 

Damla hanımın eklediği yorumdan bahsediyorum. Diğer yorum 2015 e ait. İnşallah dediğiniz gibi doğru bir bilgi değildir.

 1
Müzeyyen
Müzeyyen6 gün önce
 

Bugün açıklanan kimse yok mu ya gerçekten:(

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler

profile
 • 3.102görüntüleme
 • 6 gün önce

Tls Contact İngiltere Vize Başvurusu

Tls contact 12 mayısta turistik vize için yaptığım başvurum için halen cevap bekliyorum. Turist vizesi edinmek bu kadar zor olmamalı. Telefon numaraları yok. Bir yıldır görmediğim ailemin yanına gidiyorum nasıl özlediğimi anlatmaya kelimeler yetmez. İşyerinde yıllık izinde gidip gelip hem de İngilte...

Devamını oku
profile
 • 7.461görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Tls Contact İngiltere Vize Başvurumu Takip Edemiyorum

Tls Contact sisteminiz üzerinden İngiltere Vizesi için başvuru yaptım. Sistem üzerinden vizemin ne durumda olduğunu takip edemiyorum. Telefon üzerinden de kesinlikle ulaşamıyorum. Mail attığım zaman da bot bana hazır mesaj olarak dönüş yapıyor fakat sorumun cevabını alamıyorum. Gov. Uk sistemine de ...

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi
  4 Yorum
profile
 • 10.979görüntüleme
 • 25 Mayıs 12:25
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Tls Contact İngiltere Vize İadesi Ödenmiyor, Tls Ve Uk Vize

İngiltere vizesi için visas-immigration.service.gov. uk üzerinden ve tls firması aracılığıyla ailem adına toplamda 3 kişilik vize ödemesi yaptım. Randevudan 4 gün önce seyahat planlarımız değiştiği için randevularımızı iptal ettik. Sitede iade alacağımız yazmasına rağmen iade gününden beri hiçbir ge...

Devamını oku
Tls Contact İngiltere Vize İadesi Ödenmiyor, Tls Ve Uk Vize
 • profile
 • profile
2 Destekçi
  4 Yorum
profile
 • 18.211görüntüleme
 • 02 Mart 13:22

Tls Contact İngiltere Vize Başvurusu

Eşim, ben ve arkadaşımız ile birlikte 14martta ki Londra seyahatimiz için 26ocakta başvuru sağladık. Başvurudan 15gün içinde arkadaşımıza vize çıktı. Eşim ve ben hala sonuç bekliyoruz. Arkadaşımızda dahil olmak üzere tüm rezervasyonlar eşimin üstünden olmasına rağmen hadi bunu bir etken saymayalım b...

Devamını oku
 • profile
 • profile
 • profile
4 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • 19.010görüntüleme
 • 09 Şubat 21:12
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Tls Contact Tls ING Vizem 2aydır Gelmedi! Kardeşimin Vizesi Geldi, Benimki Gelmedi

8 Aralık'ta kardeşim ve arkadaşımla aynı anda İngiltere vizesine başvuru yaptık. Neredeyse 2 ay sonra, 3 Şubat'ta kardeşimin ve arkadaşımın vizesi geldi. Fakat benim gelmedi. Açığa aldığımız bilet yüzünden mağdur olduğumuz yetmiyormuş gibi, şimdi de başka bir belirsizlik içindeyiz. Daha önce benzeri...

Devamını oku
 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • 11.106görüntüleme
 • 13 Ocak 14:12
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Tls Contact İngiltere Vize Süresi

Aralık 1'de vize için başvuru yapıp İngiltere vizesi gelen var mi? 1990 senesinden beri İngiltere'ye gidiyorum, hayatımda bu kadar beklediğimi hatırlamıyorum. Noel, yeni yıl her şey kaçtı, ocak ayın ortasına geldik neredeyse ve hala ses seda yok. Yazın Schengen aldım, bir haftada geldi.

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi
  22 Yorum
profile
 • 1.859görüntüleme
 • 23 Aralık 2021 05:21
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Tls Contact İngiltere Vizesi İçin Hala Sonuç Yok

15 Kasım'da İngiltere turistik vizesine başvurdum ve hala bir sonuç yok! Yeni yıl için bilet almıştım. Daha henüz geçen hafta biometrik form yeşile döndü. Onlarca kez Avrupa vizesine başvurdum ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Sanırım gitmek istediğim tarihten 1-2 hafta sonra elime geçecek....

Devamını oku
 • profile
 • profile
2 Destekçi
  9 Yorum
profile
 • 10.436görüntüleme
 • 25 Ekim 2021 19:42
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Tls Contact Pasaportlarımızı Geri Göndermediler. Çağrı Merkezi Çalışmıyor!

1 yıl önce başvurduğumuz İngiltere ecaa Vizesi sonrasında pasaportlarımızı geri almaya gittik. Size postalayacağız dediler. Ne pasaportlar var ne de telefonları açan bir yetkili. Hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. Verdikleri telefonu arıyoruz İsviçre konsolosluğu başvuru merkezi çıkıyor ve telefonu suratı...

Devamını oku
 • profile
 • profile
2 Destekçi