18 Haziran 2015

Tivibu'nun Paket İçeriğini Değiştirmesi!

TTNET ve Tivibu Ev paketi üyeliklerim var, 15 Haziran 2015 de SMS gönderdiler. SMS'de 1 Temmuz 2015'den itibaren Tivibuspor kanallarının peketimden çıkarılıp süper pakete taşınacağını ve onun yerine dizi ve sinema ekleneceğini yazmışlar.

Ben üye olurken sinema ve dizi paketleri seçeneği zaten vardı ve onları istemediğim için almadım.

Ben belgesel paketi tercih ettim. Tercih sebeplerimin nedenlerinden biride aldığım pakette Tivibuspor kanallarının olmasıydı. Şimdi kendi kafalarına göre spor kanallarını paketten çıkarıyorlar. Tüketici olarak hakkımızın korunmasını ve böyle para uğruna gasp edilmesine devletin engel olmasını istiyorum.

Salim 355 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 18.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön