Tivibu'nun Çaresizliği!

Gokhan Y. |

Ayın 4'ünde Tivibu cihazımı bağlattım ancak kuruluma gelen kişilerce aktif hale getirilmediğinden üyeliğim cihazımı kullanamıyorum. Sürekli aramama rağmen bana yapabilecekleri bir şey olmadıklarını söylüyorlar ve sürekli işlemler devam ediyor diyorlar. Ancak benim sorunum 2 haftadır çözülmedi. Başka şikayetlerde de bulundum yardımcı olan olmadı. Ancak fatura çıkarmışlar bana.

Kullanamadığım bir şeyin ücretini ödeyeceğim. Bu kadar saçmalık olmaz. Arıyorum sürekli hiçbir işlem yapılmıyor. Sürekli şikayet ve arıza kaydı oluşturuyorlar. Tivibu'nun bu kadar ilgisiz olduğunu bilmiyordum. Şikayetler sonuçlanmadan iptal de edemiyorum. Şikayetler sonuçlandıktan sonra iptal edeceğim.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Haksız/Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  14:44

  Müşterimiz ile 18.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Gokhan Y.
  08 Mayıs
  15:59

  Hep aynı laflar koskoca Tivibu 1 aydır benim sorunumu çözemedı

 • 16 Nisan
  14:36

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.