18 Kasım 2013

Tivibu'dan Yayın Alamıyoruz!

14 Kasım'dan bu güne kadar Tivibu yayını alamıyoruz. Mağdur olduğumuz yetmiyormuş gibi, defalarca aramamıza rağmen hiçbir şekilde yardımcı olamıyorlar. Ekipteki arkadaşların yardımcı olacaklarını, onlara da ulaşamayacaklarını, beklememiz gerektiğini söylüyorlar. Bugün Tivibu yayını alamamamızın 3. günü ve somut hiçbir şey yok.

Biz çok ama çok mağdur olduk. Bir önceki sorunumuz 11 gün sürmüştü. Bu da sanırım aynı şekilde olacak. TTNET sorunlarınızı çözemiyor.

Ezgi 169 Okunma

Cevaplar

 • Ezgi21 Kasım 2013

  söz söylemeye değmeyecek firma...

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ezgi18 Kasım 2013

  Bu sorun ne zaman çözülecek hala bekliyoruz ve şu gün şu şekilde çözülecek diye somut bir cevap bekliyoruz hala birşey yok... Koskoca ttnet ... Yazık....

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön