Tivibu'dan Bir Kurtulamadım!

Erdal B. |

Yaklaşık 2 yıl önce bir hata yapıp D-Smart Net'ten TTNET'e geçtim geçmez olaydım... Önce hiç haberim olmadan bana Tivibu satmışlar aylarca itirazıma rağmen iptal etmedikleri gibi tutarı fatura etmeye devam ettiler. Ağustos ayında iptal ettirdim bitti diye sevinirken tam düğün günümde gelini beklerken telefonum çaldı dayanamadım açtım konuşan arkadaş yaklaşık yarım saat beni kilitleyip hesabınızı donduralım daha hesaplı olur falan derken kurtulmak için tamam dedim yapalım çare yok kabul etmesem nikahı kaçıracaktık.

Hesap kapandı ama faturalar gelmeye devam ediyor arkadaşlar benden KDV'yi kesiyor. Hukuken anlamadığım kullanmadığım ürünün KDV'si nasıl ödenir? Anlayan varsa anlatsın...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal B.
  15 Ocak
  14:43

  TTNET\'deki bu arkadaşlardan yaptığım şikayetler bir işe yaramayınca bıkıp faturamı ödeyip kurtulduğumu sanıyordum ama kazın ayağı öyle değilmiş. Aramaya devam ediyorlar arkadaş gönderdiğim iptal dilekçesini aradığınızda telefonu açtım diye kale almayıp 40TL\'ye yakın fatura kestiniz kullanmadığım İnternet\'e hala derdiniz nedir? O telefonu açınca bir daha mı fatura kitleyeceksiniz? TTNET tarafından aranmak, mail almak istemiyorum bir daha olursa buraya yazmakla kalmayıp Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

 • 10 Ekim
  13:19

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.