17 Mayıs 2014

Tivibu'dan 1 Aydır Yayın Alamıyorum.

Az önce de aradınız, arayan arkadaşınıza aynı cevabı verdim. Kardeşim yapamıyorsanız yapamıyoruz deyin beni de boşuna bekletmeyin. Her arayan cihazı yeniden başlatıp fabrika ayarlarına döndürüyor ama halen Tivibu'dan yayın alamıyorum.

1 ay çok uzun bir süre hem parasını bana ödetiyorsunuz hem de yayın vermiyorsunuz. Sadece 8 saat çalıştı yayın ve bir ay parasını faturalandırdınız. Başka bir seçenek bırakmadınız bana. Ya bir an evvel bağlantıyı halledersiniz ya da konuyu Tüketici Mahkemesine taşırız. İlk fırsatta iptal ettireceğim, taahhüdün bitmesini bekliyorum.

Uğur 414 Okunma

Cevaplar

  • Uğur20 Mayıs 2014

    Sıkıntımı gideremediler. Sadece bilgilendirme yapıyorlar. Problem çözemiyorlar. Ben de iptal ettirdim. Hepinize de aynısını tavsiye ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön