12 Kasım 2014

Tivibu'da Kanal Yok.

Tivibu Smart TV üyeliğine yıllık 80-90 TL kusur peşin ödeyerek aldım. Yeni gönderilen 4A uydusu sebebiyle kanalların hepsi iptal edilmiş. İzleyebildiğim kanal yok. Gerekçe olarak yeni gönderilen uydu ile aplikasyon ve anlaşma sağlanamadığı için kanalların bulunmadığını belirttiler. Şimdi parasını peşin olarak ödediğim Tivibu Smart üyeliğine izleyemediğim ve olmayan kanallar için peşin para ödemiş oldum. Yani bana diyorlar ki kanal izleyemeyeceksiniz ama parayı sizden tıkır tıkır aldık diyorlar.

Uğur 587 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 13 Kasım 2014

    Bilgilendirmeleri şu şekilde oldu; Yeni yayın döneminde tv hizmetlerinin olmadığını benim için farklı bir işlem uygulayamayacaklarını belirttiler. Bir de iptal etmek istediğimde iptal işlemini sağlayacaklarmış ancak para iadesi vermeyeceklermiş.Şimdi bu durum iş haddinin feshine kadar gider. Para ile verilmeyen hizmetin karşılığı yok ise tüketici hakları gereği iş haddinin tüketici lehine ortadan kalması durumu ortaya çıkar. Bende hakkımı hukuki yollarla arayıp paramın iadesini faizi ile alacağım. Okuyucular, sizde aynı durumla karşılaşırsanız bu tarz durumlar için tüketici lehine sonuçlar alabilirsiniz. Bunun için tüketici hakem heyetine gitmeniz yeterlidir.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön