28 Ağustos 2013

Tivibu'da Kanal Değişikliği Yaptığımda Yayın Sorunu Yaşıyorum!

Tivibu ev üyesiyim. Tivibu sistemim kutu problemi olduğuna emin olduğum bir neden ile kanaldan kanala geçerken yayın kesilmekte ve Tivibu kutusunu yeniden başlatmadan çalışmamaktadır. Bu arıza ile ilgili nerede ise 2 aydır 4440375 numaralı telefonu aramaktayım. Her defasında arıza mı not etmekte ve nerede ise her gün şikayetiniz ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir diye bir SMS göndermekteler. Fakat gerçekte hiçbir çalışma yapmamaktalar. Çünkü arıza ancak Tivibu kutusunu belkide modem ile beraber değiştirmek ile giderilebilecek bir olaydır. Fakat bir ayı aşkın süredir hep not almaktalar fakat bir işlem yapmamaktalar.

Orhan 115 Okunma

Cevaplar

 • Orhan01 Eylül 2013

  Tivibu benim ile iletime geçtik diye cevap verdiğinde doğru söylemiyordu... Cevapları burada yayınlandıktan çok daha sonra beni aradılar. Beni aramaları da bir anlam ifade etmiyordu çünkü ben onları ve onlar beni defalarca aradık durduk. Hep not aldılar fakat hiç çözüm üretmediler. Son iki hafta içinde iki defa artık bu işi çözeceğiz gibilerinden servis elemanı yolluyoruz diyerek bana gün ve saat verdiler. İkisinde de gelmediler. Yani bir çözüm üretmedikleri gibi birde ısrarla servis gönderiyoruz diye ALDATTILAR ve beni evde boş yere beklettiler. Söz veripde görndermedikleri servisin sonuncusu dün sabah saat 9 da idi ve evime gelmediklerine göre sanırım beni Güney Kutbunda bir yerlerde arıyorlardı...Tivibu dan artık bir çözüm gelmeyeceğini acı yoldan fakat çok açık olarak öğrendim. Yoğun işlerimden fırsat bulduğum anda modem ve tivibu kutularını sökerek kendilerine teslim edecek ve onları müşteri memnuniyetsizliği müzelerinde sergilemelerini rica edeceğim. Ayrıca 444 0 375 denilen ve müşteriyi aldatmak ve ruhi bunalıma sokmaktan başka bir iş yapmayan müşteri hizmetleri kuruluşunu kaldırmalarını tavsiye edeceğim. En azından boşa maaş vermezler.

 • Orhan01 Eylül 2013

  Tivibu iki defa servis gönderme sçzüne rağmen göndermemiştir. Her aradığımda bol bol not alarak en ufak bir adım atmamıştır. Aklı başında vatandaşlar eğer haklarını aramakta kararlı iseler Tivibu firmasından uzak dursunlar. Tivibu elemanları çok konuşuyor fakat iş yapmaya gelince elde var sıfır. Ben Tivibu dan bıktım ve iade sistemlerini edeceğim. Siz siz olun uzak durun Tivibu dan yoksa hem paranızı hem vaktinizi hem de ruh sağlığınızı kaybedersiniz. Bu değerlendirme inanılmayacak kadar uç gözüksede gerçek olduğuna inanın. Gidin güzel bir uydu alıcısı alın. Uydudan bulduğunuzu seyredin. Ruh sağlığınızı koruyun. Tivibu demek ruh sağlığınızı ve paranızı ve zamanınızı ve sabrınızı ve ...... kaybetmek demek.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Orhan29 Ağustos 2013

  444 0 375 nolu telefonu arayarak bir sonuç alınamadığı şikayetimin temel noktalarından biri idi zaten. Cevap veren kişiler sanırım şikayetin özünü anlamak istemeyenler. masa başında oturarak 2 aydır neyi incelemekteler. Bu soruyu kendilerine sorduğumda cevap vermiyorlar. Haftaya ADSL modemleri ve TİVİBU kutularını kendilerine teslim edip aboneliğimi sonuçlandıracağım. TTNET'e 444 0375 nolu telefon ile müşteri hizmetleri aldatmacasına son vermesini ve veremediği hizmete soyunmamasını öneririm.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön