Tivibu Yeni Kampanyadan Yararlanamıyorum.

Mustafa D. |

4 yıllık Tivibu kullanıcısı olarak 45 gün önce aylık 39 TL olan 24 ay taahhütlü kampanya ile aboneliğimi yeniledim. Fakat rastlantı eseri 2 gün önce reklamlarda gördüğüm benim 39 TL'ye abone olduğum paket 29 TL'ye indirilmiş ve bende bunun üzerine Tivibu müşteri hizmetlerini aradım ve mağduriyetimin giderilmesi için aboneliğimin revize edilmesini istedim.

Fakat bana verilen cevap ise oldukça enteresan oldu. Mevcut aboneliğimi iptal etmemi ve cayma bedeli ödememi ve daha sonra yeni abonelik başvurusu yapmam gerektiğini söylediler. Ama ben mevcut aboneliğimi iptal ettirmek istemiyorum sadece yeni kampanya ile ile benim aboneliğim arasında oluşan fiyat farkının ortadan kaldırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  15:14

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 18 Eylül
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.