10 Aralık 2014

Tivibu Yayınında Mozaikleme ve Donma Oluyor.

Ben Tivibu abonesiyim. Neredeyse abone olduktan yaklaşık 3 ay sonra bu görüntü bozukluğu oluştu. Yaklaşık 2 yıldır aboneyim ama defalarca müşteri temsilcilerine durumu bildirmemiz, onlarında malum bilinen denemeleri yaptırmalarından (fişi çıkarıp tekrar takmak) bıkmış olmalıyım ki artık aramıyorum. Ben utanıyorum aramaktan. Halbuki tersi olmalıydı.

Şikayetimi tekrar edeyim. Görüntüde sık sık mozaikleme ve donma oluyor. Bir kezde buradan şikayetimi deneyeyim dedim. Belki derdime çare olursunuz diye düşündüm.

S.ali 1.169 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • S.ali 10 Aralık 2014

    Ben Tivibu abonesiyim. neredeyse abone olduktan yaklaşık 3 ay sonra bu görüntü bozukluğu oluştu. Yaklaşık 2 yıldır aboneyim. Ama defalarca müşteri temsilcilerine durumu bildirmemiz, onlarında malum bilinen denemeleri yaptırmalarından (fişi çıkarıp tekrar takmak) bıkmış olmalıyımki artık aramıyorum. Ben utanıyorum aramaktan. Halbuki tersi olmalıydı. Şikayetimi tekrar edeyim. Görüntüde sık sık mozaikleme ve donma oluyor. Teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön