Tivibu Yayınım Sürekli Arıza Veriyor

Burcu Ö. |

Tivibu ev paketine üyeyiz, fakat şu sıralar sürekli kanallara sınırlı erişim izni veriyor, normalde açılan kanallarımız ( belgeseller, disney junior vb) açılmıyor. Seç izle kısmının hiçbir kısmına erişemiyoruz, favori listemiz boş görünüyor. Sürekli hata kodu veriyor.

2 gün önce arıza bildirimi yaptık, halen sorunumuza çözüm bulan yok. Gerçi bir hafta öncede arıza bildirimi yapmıştık, birkaç gün sonra sorunu giderdiler ama ertesi gün gene aynı sorunlar başladı.
Tivibu altyapısı artık teklemeye mi başladı? Eğer bundan sonra da böyle devam edecek ise Tivibu ile devam etmek ne kadar mantıklı bilemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu Ö.
  18 Şubat
  10:11

  Şikayetimden bir gün sonra irtibata geçerek sorunu çözmeye çalışan Tivibu ya teşekkürler. sorun çözüldü, fakat aynı problemi dün gene yaşadık.
  Geçici değil kalıcı çözüm üretmelerini bekliyorum.

 • 14 Şubat
  16:01

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.