14 Şubat 2014

Tivibu Yayın Sorunumu Gideremedi

08.02.2014 tarihinde Tivibu müşteri ilişkileri (444 0 375) şikayetim televizyonumun kanal yayınlarını almıyor olmaması üzerine telefon üzerinden sistem arızasını çözmeye çalışmış olmalarına rağmen problemimi gideremediler. Devam eden günlerde teknik servis yönlendirmelerine rağmen sorun devam etti ve çözüm üretilmedi.

Yine devam eden günlerde sorunun çözümü için aranmadığımdan kendim aramak sureti ile her seferinde sorunumu ilettim. Karşımda sürekli farklı kişiler bulduğum için, defalarca aynı sorunu anlatmak zorunda kaldım ve her karşıma çıkan telefondan daha öncekilerin işlemlerini tekrar etmek ve ettirmekten başka bir işlem yapmadığı gibi bu güne kadar 13.02.2014 saat 20:19 çözüm yok.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön