24 Ağustos 2013

Tivibu Yayın Sorunum 2 Aydır Giderilmiyor!

28/06/2013 tarihinde bildirdiğim arıza üzerine buradan 22/07/2013 tarihinde yaptığım şikayetle ilgili olarak Tivibu yetkilileri hat probleminin çözüldüğünü söylediler.

Ancak cihazım da bozuk olmasına ve 28/06/2013 tarihinde bu arızayı kendilerine bildirmeme, üstüne en az müşteri hizmetlerini aramama, iki kez mail yoluyla kendilerine aynı sorunları tekrarlamama karşın her seferinde aynı şeyleri söyleyip arıza kaydı oluşturdular, şikayetimi not aldılar.

Ancak Türkiye'nin başkentinde, iki aydır evime bir yetkili servis gönderemediler. Bu sürede bir cihaz gönderseler şimdiye kadar ulaşırdı.

Seyfi 394 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön