Tivibu Yayın Sorunu Yaşıyorum

Cenap Ö. |

En eski Tivibu kullanıcısıyım, Tivibu lanse edilmeden önce test kullanıcıydım. Son 1 aydır yaşadaşıklarım filmlere konu olur. Devamlı buzlanma karlanma oluyordu, gelip modem değiştirdiler, olmadı, gelip cihaz değiştirdiler olmadı, yine modem değiştirdiler, olmadı, yine buzlanma yine karlanma, bu sefer evdeki internette kesilmeye başladı.

Gittim kendim çok üst seviye Tivibu uyumlu modem aldım taktım, internet problemi çözüldü, fakat bu sefer tekrar izle çalışmadı, eve ekip geldi her şeyi değiştirdi, yine çözemedi. Konuyu Ankara'ya bildirdik dedi, komik en son dün gece eve ekip gönderelim dediler, sabah gönderin dedim, ne gelen var ne giden ne arayıp ne soran.

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  14:40

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.