28 Ağustos 2013

Tivibu Yayın Sorunu Yaşıyorum!

Yaklaşık 2 ay önce Tivibu üyesi olduk. Gayet memnunduk hem yayından hem internetten. Fakat 10 gün önce TV yayını bozuldu ve TV modemi açılmamaya, takılmaya başladı. 10 günden bu yana her gün Tivibu ve TTNET'i arıyoruz. İlgileneceklerini söylüyorlar fakat alınan her kayıt aynı gün içinde çözümlendi denilerek sistemden düşürülüyormuş. Hiçbir çözüm yok. Düzgün işleyen herhangi bir kurumda 2 gün içinde teknik ekibin eve gelmesi gerekir eğer dışarıdan bir sorun yok gibi gözüküyorsa. Tivibu hakkında yasal işlem başlatacağım eğer birkaç gün içinde bu sorun halledilmezse. 10 gündür ücretini ödediğimiz TV yayını hizmetinden faydalanamıyoruz. Bu sorun büyük firmalara yakışmayan bir davranıştır.

Buket 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön